Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség! Mit tegyek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Mit tegyek? Nem birom ki nélküle.

Figyelt kérdés
4 éve szerelmes vagyok egy fiúba..kb 3 hete smseztünk..s ott kérdezte hogy mit akart mondani neki a múltkor egy csaj,s én hülyeségből irtam hogy biztos szerelmet akart vallani,s irta hogy tudja s hogy ha tényleg ezt mondaná a csaj akkor megmondaná,hogy a szive másé. S mind faggattam hogy kié s azt mondta hogyha elmondom mit akart a csaj akkor ő is elmondja hogy kié a szive,mondtam hogy biztos szerelmet akart vallani mert beléd van esve,s irta hogy tudom s álltalába észre szoktam venni ha valakinek tetszem s kérdezte hogy én észre szoktam e s mondom hogy álltalába igen. S kélrdi hogy ezt akkor hogy nem veszed észre...s erre kérdem hogy eisze én tetszem s irja igen...Alig hittem el...s még rákérdeztem h szivat-e s irja hogy persze éjjel 2 kor van kedve szivatni..s másnap hazakisért,majd smároltunk... Rá egy napra mentem a tengerre s ott sokat nem beszéltem vele. Mikor vissza jöttem olyan közvetlen volt velem..volt a szüreti bál s ott is folyton nézett,de még fel sem kért..majd a csősz bulin beküldték a sátramba s ott próbáltam megbeszélni vele de részeg volt..ott is smároltunk..majd kiment,s hallom hogy mindenki mondja hogy hogy sir s minden,de én annyira rosszul voltam hogy nem tudtam megnézni hogy mi a baja..másnap azt mondták hogy azért sirt mert rosszul voltam ja s a másik okot nem tudom. Másnap sem beszéltünk sokat,de többször meg is védett..este be voltak b@szva s ott egy csaj rá volt mászva s ott úgy láttam hogy nyaltak..s ott ők s még egy taggal elmentek az erdőbe s mindenki kereste őket,s ott egy csomó pletyka volt,de a tag bőgött s ki volt akadva hogy nem volt semmi,ja s a csaj a legjobb barátnőm(volt)s ott bőgött hogy nem történt semmi de én láttam és nem hiszem...s ki voltam akadva,mindenki előtt hogy igy átbaszott a csaj meg minden,s másnap megtudtam hogy az uncsim is nyalt azzal a fiúval azon az éjjel amelyiken én is a sátorba,s mondták hogy orditott az uncsim s ki volt akadva hogy megtörtént..s én megértem hogy részegek voltak de nagyon sz@rul esett..beszélgetek az uncsimmal de nagyon fáj..s mondták hogy órákat sirt de az még nem változtat semmin..és nagyon szeretem azt a fiút..de nem tudom miért ilyen köcsög velem...bocs hogy hosszú lett de nagyon kell a segitség..
2011. szept. 3. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Jesszus!Beszéld meg vele, hogy mit akar.Vagy hagyd a fenébe, mert ez egy részeg disznó!
2011. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a normális válaszokat:) nem kötelező válaszolni,esetleg ha valaki normális segitséget tud nyújtani az szóljon:)
2011. szept. 3. 16:03
 3/6 A kérdező kommentje:
nem az utolsónak szántam..bocs..am normális csak annyita más mint a többi srác
2011. szept. 3. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy átvert. Nem vagy túl okos, csak egy buta tinicsaj aki odadobta magát neki. Felejtsd el a srácot.

25N

2011. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok buta! s nem dobtam oda magamat,négy éve szeretem,s ő is tudta de csak barátok voltunk. Közeli barátok. S az is igaz hogy amikor a másik 2 csajjal volt tök részeg volt. S az uncsim ki volt akadva bőgött meg minden hogy megtörtént mert ő tudja a legjobban hogy mennyire szeretem
2011. szept. 3. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális válasz: Beszéld meg a barátaiddal! Ezért is vannak általában az embernek barátai..

Én véleményem, hogy hagyd a francba, hamar elfelejted.

2011. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!