Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs értelme nélküle az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs értelme nélküle az életemnek?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy a barátommal 3 hónapig voltunk együtt. Csodálatos, tényleg mesébe illő volt. Én még senkivel nem éreztem ezt, éjszakákat beszélgettünk át, nagyon jól éreztem vele magam. Tényleg bármit megtettem volna érte. Iszonyatosan fáj a hiánya, megőrülök ettől. Mindennap sírva kelek, vele álmodok, és komolyan kezdem azt hinni hogy megőrültem. Minden gondolatom körülötte forog. Örültem, hogy van olyan ember aki megért. Barátaim igazából nincsenek, mert most mentem egyetemre, és ezek miatt inkább elzárkóztam mindenkitől. Egyébként úgy ért véget a dolog, hogy megcsalt, természetesen Ő volt megsértődve, jól kiröhögött és minden kapcsolatot megszakított velem. Találkoztunk az utcán, még csak köszönni se köszönt csak a szemembe nézett. Annyira fájt az az érzés. Megőrülök!
2011. nov. 2. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egyetem pont jó hely az ismertségre és az új életre :D
2011. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van értelme az életednek.Megcsalt,kinevetett,megalázott-egy ilyen ember miatt akarnál tönkremenni,meghalni?Még akkor sem kellene eldobnod magadtól az életet,ha mondjuk nem megcsalt volna,hanem elüti egy vonat..Tehát ezt a butaságot el is felejtheted,egészen nyugodtan.Be voltál zárkózva,rendben-akkor nyiss az emberek felé,ismerkedj!Addig is írd ki magadból,vagy valamilyen úton-módon próbáld meg kiadni magadból a felgyülemlett fájdalmat.Fordíts magadra több időt,kezdj el készülni a vizsgáidra,nehogy bajba kerülj emiatt!Ezek legyenek a legfontosabbak,ne a menekülés!
2011. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:
ja, ahogy első írja. már hogy ne lenne értelme, jól néznénk ki, ha az életünk értelmét valaki más viselkedése adná meg...hova menne a világ akkor :)?
2011. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen tudom hogy egy ilyen ember miatt nem szabad tönkremenni, de amikor már azt érzem hogy túl vagyok rajta újból jön ez a rossz érzés. És saját magam hajtom bele ebbe az önsajnálatba.
2011. nov. 2. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik változtatsz e
2011. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mégsem volt akkor olyan idilli az a kapcsolat... ne sirass egy ilyet, igaza van az előttem szólónak, az egyetem tökéletes arra, h új életet kezdj, belevesd magad az új kapcsolatokba, ismerkedj, szórakozz, ÉLJ!
2011. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, bárcsak ne lenne ilyen kegyetlen nehéz... Miért egy ilyen fiút szeretek :(
2011. nov. 2. 09:55
 8/10 Smartguy86 ***** válasza:

Azért 3 hónap még nem a világ. Te meg úgy befüggöttél rá, mint valami jóféle drogra. Még azt se vetted észre, hogy átbaszott a palánkon. Ne legyél ennyire elesve magadtól! Mi az, hogy elzárkóztál az egyetem miatt? Minek? Azonnal tessék barátkozni és ismerősöket szerezni! Ne legyél antiszociális, azzal csak magaddal szúrsz ki!


Jah, a szerelem meg nem arról szól, hogy van valakid. Az sokkal több! Ne tedd már ettől függővé a boldogságodat! Legyél boldog egyedül is és tanuld meg szeretni és értékelni magadat. Akkor majd más is értékelni és szeretni fog, és nem fognak megcsalni. Vagy ha mégis, akkor te leszel az, aki a másik szemébe röhög!

2011. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez hatalmas löketet adott! És igaz, hogy saját magammal szúrok ki. Teljes erőmmel a változáson leszek, remélem sikerül.
2011. nov. 2. 10:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont hogy ilyenkor kell ismerősöket szerezni és a barátokhoz fordulni, hogy túl legyél minél hamarabb ezen az egészen. Engem konkrétan kihasznált egy srác úgy egy hónapja, másfél hónapig húztuk egymás idegeit, mindenki megmondta, hogy hagyjam a francba, de én akkor is mentem a hülye fejem után, aztán koppantam is akkorát, hogy azt hittem nem élem túl. :) Az első napokban tudnád mik zajlottak le az agyamban... A kolis szobatársamra miket zúdítottam, te jó ég.


Én amondó vagyok, minden srácnak/kapcsolatnak kell adni egy gyászidőt. Ez lehet három nap, vagy két hét mindegy. Ebben az időszakban bőgd ki magadat, nyalogasd a sebeidet, mond el őt minden szar alaknak, sajnáltasd magadat, stb. Ezután viszont igenis emeld fel a fejedet, határozd el, hogy márpedig mától igen is jobb lesz és hidd el iszonyat gyorsan túl leszel rajta, ha túl AKARSZ lenni rajta... :)

2011. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!