Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lányoknak! Egy bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lányoknak! Egy bizonytalan, kiábrándult fiú vagyok. Meleg vagyok? Ha nem, hogyan lehetnék az? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kicsit hülye kérdés elsőre, de kérlek próbáljátok megérteni!


Az a helyzet, hogy kb egy éve teljesen kiábrándultam a lányokból, és úgy vettem észre hogy a fiúk közt sokkal több a rendes srác, ezért szeretnék valahogy jobban vonzódni hozzájuk.

Szóval az a baj hogy még testileg a lányok vonzanak valamennyire, de lelkileg inkább a kifinomultabb fiúk.


Egész életemben azt szerettem volna, hogy egy lány szeressen, de mindig csak csalódtam, ezért sosem volt kapcsolatom. Nem vagyok elég vagány és rámenős hozzá, szóval a tipikus kedves lúzer vagyok, aki mindig csak barátnak jó, nem vagyok egy macsó bunkó aki a buta lányoknak bejön. Jó tudom az okos lányok is felszínesek, meg a fiúk közt is vannak olyanok, de úgy érzem a fiúk közt még van esélyem.

Szóval valahogy meg kellene tanulnom azt hogy egy férfit testileg is vonzónak tartsak, mert még mindig túlságosan a lányokhoz vonzódok, de az eszem meg tudja hogy úgyse lesz már normális kapcsolatom velük, mert túl magasak az elvárásaim vagy a lányok túl buták, egyszerűek, igénytelenek, stb, és én már beleuntam, lényeg hogy úgyse leszek már boldog velük.


Szóval van valaki aki eleinte hetero volt és rájött valahogy hogy a fiúkat is szereti vagy áttért rájuk? Lehetséges ez? Hogyan csináljam?


Azt meg ne mondjátok hogy a lányok mégis milyen jók, mert találkoztam már eléggel életemben, hogy kiismerjem őket és kiábránduljak, szóval azt már nem szeretném.


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat, a kötekedéstől kíméljenek az agresszorok.


2011. szept. 4. 17:38
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én nem akarlak rávenni olyan dolgokra amiket te nem szeretnél, de hidd el vannak normális lányok, hiába mondod h te már milyen sok lánnyal beszéltél stb. rossz helyen keresgélsz szerintem, milyen típusú lányok jönnek be vagy hol próbáltál meg ismerkedni? (külsőre, belsőre) van egy haverom aki elég magasra tette a lécet de a k.rvákat ő se szereti ezért nem is talál normális csajt...én nagyon szerettem őt de nem vagyok az a k.rvajó nő, bár nem nézek ki rosszul csak visszafogottabb vagyok és vannak elveim ezért esélyem se lett volna nála, na mindegy ne add fel légyszi! 16/L
2011. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Figyelj, őszintén bevallom nekem is járt ilyenen az agyam, mert én is eléggé elkeseredtem. Én 23 vagyok, és magam is azt tapasztaltam, hogy eszméletlen sok a r*banc. Ráadásul nem csak a tipikus pláza cicák, pinkyben és festett hajjal, hanem már az egyetemista, bájosabb lányok is ordas k*rvák. Szinte mindenki.

Szóval megértelek, és tudom milyen demotiváló ez az egész.

De én sem vagyok fartúró, sosem leszek az, mégha nagyritkán tényleg látok szép, ezstétikus és gusztusos fiúkat, de nem tudnék velük szexelni, mert hetero szexuális vagyok.


Szóval azt mondom tesó, hogy kitartás, és nézz olyan lehetőségek után, mint hogy egy külföldi lánnyal ismerkedsz meg. A magyarok köztudottan buták, r*bancok és könnyűvérűek, hát kezd egy holland vagy brit lánnyal.


Egyébként írhatsz nekem emailt is, és kiokoskodunk valamit, mert egy cipőben járunk:D

2011. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

18/L:

Nézd, kiírtam hogy nem lányoknak, ha már mindenféleképp hozzá kell szólnod, akkor legalább tennéd kulturáltan, az ilyen jellegű megnyilvánulásaidat inkább írd le egy cetlire, és dobd ki a kukába, én nem vagyok kíváncsi a habzószájú nőstényekre, ezzel is csak tovább rontod a képet, amit eddig kialakítottam a lányokról.

2011. szept. 4. 18:26
 14/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a lelkesítést, de ha a barátodnak nem sikerült, akkor miért pont nekem menne? Nekem nincsenek nagy elvárásaim, pont ez az, hogy minden nő a külsőre megy, nekem meg nem az számít. :( Nekem az is elég ha nem torz a teste, meg nem kórosan sovány/túlsúlyos/szőrös, csak legyen önmaga kívül és belül is! Nekem nem kellenek a topmodellek az újságokról mint a legtöbb fiúnak! Viszont lelkileg lehet hogy túl magasra tettem a lécet, mert nekem fontos a harmonikus, lelkileg aktív kapcsolat, és hiába mondják a lányok hogy ők is erre vágynak, nem képesek rá.


23fiú:

Köszönöm a válaszodat, nagyon örülök hogy írtál!

Én is pont így érzek, de nem tudom ez mit jelent, vagy mi lehet ez, hogy egy fiút esztétikusnak tartok, van egy fajta lelki vonzalom is de nem szerelem, és nem is testi dolog.


Pont ez a véleményem a lányokról is, hogy nem csak azok a fajták akiket a lányok is leribancoznak, hanem egyszerűen néz ki vagy még kedves is és kiderülnek róla olyan dolgok hogy hányingerem támad...


Küldök üzenetet, köszönöm a segítséget!

2011. szept. 4. 18:41
 15/33 A kérdező kommentje:

16lány:

Ezt neked írtam, csak valamiért lemaradt.


Köszönöm a lelkesítést, de ha a barátodnak nem sikerült, akkor miért pont nekem menne? Nekem nincsenek nagy elvárásaim, pont ez az, hogy minden nő a külsőre megy, nekem meg nem az számít. :( Nekem az is elég ha nem torz a teste, meg nem kórosan sovány/túlsúlyos/szőrös, csak legyen önmaga kívül és belül is! Nekem nem kellenek a topmodellek az újságokról mint a legtöbb fiúnak! Viszont lelkileg lehet hogy túl magasra tettem a lécet, mert nekem fontos a harmonikus, lelkileg aktív kapcsolat, és hiába mondják a lányok hogy ők is erre vágynak, nem képesek rá.

2011. szept. 4. 18:59
 16/33 anonim válasza:
100%

Figyelj ha meleg akarsz lenni az csak rád tartozik nem?

De annyi rendes kedves lány van akik egy rendes fiúra vágynak.Ha meleg lenél alapból benned lenne,ahogy az ismerősöm is kezedtől az.

Letudnál mondani pár szemét csaj miatt a nőkről?

Nem tudom hány éves vagy de ne ad fel.

Egyébként elnézést amiért olyat írtam,csak idegesített ,hogy már rendes aranyos srácok már alig vannak!Pedig jó lenne ha nem vesznének ki :)És te annak tűnsz.

Velem is voltak szemetek a fiúk,de kitartok^^

18/L

2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

18/L:

Nem értem mire mondod hogy csak rám tartozik. Szeretnék tanácsot kérdni, azért írtam.


Nehogy azt hidd hogy mindenki egyből tudja, van olyan i hogy valaki 40 évesen döbben rá hogy mit fojtott el.

Meg én nem megyek ezzel sokra hogy milyen fiúra vágynak vagy mit mondanak mert valójában sosem az ilyen kell nekik, ezért írtam hogy nem lányoknak, mert ti ezt egymás közt meg a fiúk szemébe másképp csináljátok, mint ami valójában van.

És ez nem pár szemét csaj volt, de még mindig nem érted. Most itt van ez hogy te szerinted jó egy kedves érzékeny rendes stb srác, erre mi az első dolgod? Hőbörögsz és hidegzuhanyt nyomsz rá. Szerinted akkormi legyen a véleményem, ha mindenki ezt mondja/hazudja hogy jó vagyok kitartás, de amúgy meg úgy bánnak velem mint a kutyával, és folyton csalódást okoznak? És ne hidd hogy te vagy az első, harmadik, századik lány, aki így viselkedik. Ha nem is egyből de idővel mindegyikből kibújik a szög. Annyira kiábrándító, hogy nőstényördög ösztönlények a nők, hogy tényleg nem akarok tőlük semmit. És most hiába mondod hogy csak ezért vagy csak azért, ez SÉRTI az érzéseimet, és nagyon nem nőies viselkedés.

De nem is értem miért akarom megmagyarázni neked, amit tudom hogy úgysem fogsz megérteni, mert fogalmad sincs azokról, amin egy férfinak keresztül kell mennie.

2011. szept. 4. 20:59
 18/33 anonim válasza:
Megint én írok (16/L) a barátom is jó úton halad, már rájött hogy nem a buta lányoknál kéne próbálkoznia..nem hiszem el h szerinted 1 lány se normális. ha gondolod írj privit én szívesen beszélgetek veled. és amúgy normális vagyok :D ha szeretnél akkor írj nyugodtan és meglátod h léteznek normális lányok is :)
2011. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

16L:

Nézd, engem már nem érdekelnek az ígéreteik, nem erőltetem a lányokat, beszéltem már egy párral akik normálisnak mondták magukat és nem hiszem hogy pont te lennél másabb. Ha annyira be akarod bizonyítani, akkor írd le hogy milyen vagy, de én már nem fogok lányok után szaladgálni.

2011. szept. 5. 16:15
 20/33 anonim válasza:
100%

Ne legyél már ennyire pesszimista :/ "De nem is értem miért akarom megmagyarázni neked, amit tudom hogy úgysem fogsz megérteni, mert fogalmad sincs azokról, amin egy férfinak keresztül kell mennie."

min kell keresztülmennetek? szerintem ha megpróbálod a nők szemszögéből nézni a dolgot, rájössz, hogy a nőknek is sokat kell szenvedni. és nem élet az élet megpróbáltatások nélkül :)

nem tartom magam különlegesnek vagy másnak, én is csak egy lány vagyok, és inkább nem bizonygatnám itt h nem vagyok olyan mint amilyennek te képzelsz. én csak segíteni akartam mert nagyon eltorzult a nőkről alkotott képed. sok szerencsét a továbbiakban.

2011. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!