Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lányoknak! Egy bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lányoknak! Egy bizonytalan, kiábrándult fiú vagyok. Meleg vagyok? Ha nem, hogyan lehetnék az? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kicsit hülye kérdés elsőre, de kérlek próbáljátok megérteni!


Az a helyzet, hogy kb egy éve teljesen kiábrándultam a lányokból, és úgy vettem észre hogy a fiúk közt sokkal több a rendes srác, ezért szeretnék valahogy jobban vonzódni hozzájuk.

Szóval az a baj hogy még testileg a lányok vonzanak valamennyire, de lelkileg inkább a kifinomultabb fiúk.


Egész életemben azt szerettem volna, hogy egy lány szeressen, de mindig csak csalódtam, ezért sosem volt kapcsolatom. Nem vagyok elég vagány és rámenős hozzá, szóval a tipikus kedves lúzer vagyok, aki mindig csak barátnak jó, nem vagyok egy macsó bunkó aki a buta lányoknak bejön. Jó tudom az okos lányok is felszínesek, meg a fiúk közt is vannak olyanok, de úgy érzem a fiúk közt még van esélyem.

Szóval valahogy meg kellene tanulnom azt hogy egy férfit testileg is vonzónak tartsak, mert még mindig túlságosan a lányokhoz vonzódok, de az eszem meg tudja hogy úgyse lesz már normális kapcsolatom velük, mert túl magasak az elvárásaim vagy a lányok túl buták, egyszerűek, igénytelenek, stb, és én már beleuntam, lényeg hogy úgyse leszek már boldog velük.


Szóval van valaki aki eleinte hetero volt és rájött valahogy hogy a fiúkat is szereti vagy áttért rájuk? Lehetséges ez? Hogyan csináljam?


Azt meg ne mondjátok hogy a lányok mégis milyen jók, mert találkoztam már eléggel életemben, hogy kiismerjem őket és kiábránduljak, szóval azt már nem szeretném.


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat, a kötekedéstől kíméljenek az agresszorok.


2011. szept. 4. 17:38
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

18/L:

Ó kérlek ezeket az álszent álszenvedős szöveget hagyjuk, igazán megterhelő lehet pár sminkkészletet megvenni meg kidobni a melleket, és sírni ha valaki tetszik de nem jön oda hozzád... És megint az átlagról beszélek, nem csak pár buta lány van a világon, észre se veszitek hogy saját magatoknak okozzátok a szenvedést, ezzel meg úgysem fogod kimagyarázni hogy miért beszéltél velem úgy mint a kutyával, szóval az ilyen segítségből nem kérek. Ezt gyűlölöm a legjobban, mikor valaki álszentül segíteni akar azzal, hogy lehülyéz és össze-vissza beszél.

2011. szept. 6. 04:55
 22/33 A kérdező kommentje:
Hogy világos legyen erről nem nyitok vitát, ti lányok ezt úgysem értitek meg, nem is tudjátok elfogadni az igazságot, ezért nincs értelme vitázni így...
2011. szept. 6. 04:58
 23/33 anonim válasza:
16L vagyok...én írtam az előzőt, és nem a sminkkészletre gondoltam xd mellesleg sose dobom ki a mellemet -.- ne általánosíts légyszi mert ez meg engem sért. vedd észre hogy nem csak ti léteztek. de ha már ennyire félresiklott az életed nyugodtan válj b.zivá hátha a fiúk megértőbbek és kitartóbbak... még mindig nem válaszoltál arra h min kell keresztülmennetek.
2011. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Hagyjuk, kiírtam hogy nem lányoknak, nincs kedvem vitázni meg magyarázkodni, ilyet is hallottam már eleget, unom 100adjára is lefutni ugyanazt a kört hogy hú de szimpi vagy utána meg kiderül hogy te is felszínes vagy meg én se vagyok az álompasi...

Pesszimista vagyok, lehet, de már tényleg beleuntam, és már nem is akarom megtalálni, mert tudom hogy nincs ilyen szóval minek magyarázkodjak pont a lányoknak.

2011. szept. 7. 20:26
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Légy b*zi :D legalább megkíméled a nőket!! :D Úgyis sok tr*nszi futkároz mindenfelé meg stb.. biztos találsz egy félig nő félig pasit :D igazat adok neked h sokat kell szenvedned, menstruáció minden hónapban kb egy hétig addig csak ömlik belőled a vér és közbe mindenki meg akar dugni mert szép az arcod és nagyok a melleid :D bunkó beszólásokat el kell tűrnöd és még akkor is nőiesnek lenned amikor szinte levetkőztetnek a szemükkel :D a 9 hónapos terhességről és az azzal járó szüléssel plusz a terhesség alatt járó számos új nyavajáról nem is beszélve :D őszintén sajnállak titeket pasikat :D és már fordított világot élünk mivel már ha nem kezdeményezel nő létedre akkor egy senki vagy ha meg igen mekkora egy ribanc vagy! :O :D és épp ezzel taszítod a csajokat drágaság :) ha panaszkodsz és ilyen kisugárzással öcsém nem is csodálom h menekülnek előled :D szállj le a földre nincs tökéletes ember te sem vagy az és én sem az meg csak egy duma h neked az számít h szeressen ha valakit megkedvelsz akkor úgy szeresd amilyen látom nem voltál még igazán szerelmes majd eljön annak is az ideje ne hisztériázz.. engem is sokszor csaptak be de ebből tanulok és most már nem dőlök be minden kis ígéretnek :D köszönöm h elmondhattam a véleményemet :D mert ugyebár véleményeket kértél :D
2011. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
58%
Hát már bocs de én valahogy speciel nem tudom megérteni az ilyet... Jó lehet pár csak kib...ott veled... nem te vagy az egyetlen... de attól még nem kell b.zinak lenni! Nem minden csaj csalódás! A kö...gök meg sajna egyre többen vannak... Nekem pl soha meg nem fordulna a fejemben hogy b.zi legyek inkább leélem az életem egyedül vagy öngyilkos lennék de kö..ög soha! Utálom is az összes nyálbájt, meg hogy felvonulnak meg mutogatják magukat undorító.... Nem véletlen vannak férfiak és nők ember! Van értelmes rendes lány is csak meg kell találni és legfőképpen akarni kell megtalálni! Jah és nem bedőlni minden hirtelen ígéretnek... Meg kell ismerni a lányt... ki kell ismerni... és ha egyezik a hullámhossz akkor érdemes megpróbálni! Nem beleesni egyből... Ezt ne vedd kötekedésnek ez vélemény és talán segítség... Köszönöm hogy hozzászólhattam!
2011. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Hát aki úgy öltözködik hogy mindenki megbámulja az ne is csodálkozzon ha mindenki meg akarja dugni. Már előre sajnálom a sok kis tiniriibancot aki piicsaszoknyában megy az utcára meg derékig kivágott felsőben... Ha nem lennétek beképzeltek és normálisan fel tudnátok öltözni, mint a férfiak akkor nem lenne ez. Ja aki meg szenvedésnek éli meg a terhességet az ne is csináljon gyereket.

Menekülnek előlem? Azt se tudod ki vagyok, hülyeséget beszélsz és akkor ne gondoljam azt hogy a lányok hülyék? Ki mondta hogy menekülnek? Vannak akik rám akaszkodnak és képzeld ettől nem lesz ribanc, ti vagytok azok akik folyton ezen nyafogtok, de egymást leribancozzátok, miközben végig akarjátok kuurni a fél várost. De ha egyszer hülye, akkor miért akarjak tőle bármit is? Nem vagyok az öcséd de semmilyen rokonod sem, ne is álmodj róla.

Ez is nagyon jó, te előre tudod hogy sosem voltam szerelmes. Ja akkor én meg tudom hogy egy ordas ribanc vagy. Idióta... És akkor ezzel akarod bebizonyítani hogy a nők nem idióták? Meg mondtam hogy nem lányoknak, nem kell ide az okoskodásod. Ja és akkor én hisztériázok :D Ja vajon miért lehet becsapni egy lányt talán nem azért mert buta és hiszékeny? Igen véleményeket kértem, de nem lányokét, szóval a hülyeségekkel el lehet menni a manikűröshöz...


A másiknak:

Nem arról van szó hogy átvertek, ne magatokból induljatok ki. Jó hazudtak, de nem tudtak átverni, de akkor is unom már hogy mindegyik hazudik, közben meg picsog hogy a fiúk milyen hazudósak stb, közben ők sem különbek. Én nem vagyok az a fajta aki hazudik, és tessék, nincs is normális kapcsolatom, mert a nők nem bírják az őszinteséget.

Jó én se akarok meleg lenni, de mi van ha nekem van valami szexuális ferdeségem ami ahhoz hasonló? Nem tudom mi ez, de én nem akarok örökké egyedül lenni, mert akkor inkább tényleg felkötöm magam. Csak tudod a fiúkkal tudok beszélgetni értelmesen, a lányok meg kétszínűen bólogatnak, közben meg csinálják tovább a hülyeségeiket!

Ja és fogd fel hogy ez nem választás kérdése! Ha valaki meleg akkor szerinted úgy megy hogy holnaptól a nőket szereti? Te se fogod a túlsúlyos lányokat szeretni ha valaki azt mondja hogy az a normális...

Ja értelmes lány :D Mindenki ezt mondogatja de ilyen nincs.

Mondom hogy ne magadból indulj ki, én senkinek se dőlök be csak tudod mikor már a 3. mondat után kiderül róluk hogy hülyék, akkor kezd kicsit elmenni a kedved tőlük. Megpróbálni? :D Mit kell megpróbálni? Vagy szereted vagy nem, ezen nincs mit próbálni.

Nem kötekedésnek veszem, csak szerintem te félsz attól hogy meleg lehetnél, pedig nagyon nőies jellemed van.

2011. szept. 9. 08:58
 28/33 anonim válasza:

Szia! Először is a korodat igazán ki írhattad volna mert nagyban befolyásolná a válaszokat amiket kapsz! Figyelj ha nem érzel nemi vonzalmat a fiúk iránt akkor kár ezt a részét erőltetned! Tudom hogy ez már sablonos picit de hidd el nem minden lány egyforma!!! Lehetséges hogy valóban magasra tetted picit a mércét, és ezért tűnnek számodra egyformán butának a lányok. Persze az is lehet hogy túlságosan sokat foglalkozol ezzel és azért nem megy. Ne görcsölj annyit ezen, éld az életed, élvezd az életed! Ha az előző 3 dolog már megy, előbb utóbb találkozol valakivel aki neked is megfelel, és akinek te is megfelelsz! Kamasz koromban nekem is volt pár év amikor nem igazán találtam megfelelő lányt, de attól még nem kacsingattam a saját nememre, pedig én is hasonlóképp mint te csak velük tudtam igazán dumálni stb. Ne légy túl pesszimista mert nem egészséges! Azt mondod sok a ribanc köztük. Ez neked miért baj? Ha ribanc és azt akarja használd ki, hisz ő akarta! De ne vond egy kalap alá az összes lányt! És igenis fogadd el hogy nekik sem épp könnyű! Ők is ugyanúgy csalódnak, szenvednek, sírnak, mint te én vagy bárki más! Tiszteld a másik nemet, mert ha ők nem lennének te sem lennél ezt ne felejtsd! KITARTÁS! És ne általánosíts!


Egy 32 éves apuka...

2011. szept. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ.

Nem hiszem azt hogy egyformák a lányok, vagy egyformán buták, de az biztos hogy vagy buták vagy ribancok, mert olyannal még nem találkoztam, aki nem ilyen lett volna.

Pont ez az, hogy én nem vagyok olyan mint a többi fiú, akinek ez a reszelősdi bejön, mert érzelem nélkül nem tudok hozzányúlni.

Én elhiszem hogy csalódnak ők is, de a saját hülyeségük miatt a legtöbbször. Nekem meg biztos az a hülyeségem hogy egy nőtől elvárom hogy értelmes és tisztességes legyen.

2011. szept. 20. 20:56
 30/33 anonim ***** válasza:
Na ácsi... Azért azt megemlíteném, hogy pár lány is írt ide, és bizony nem azzal a szándékkal, hogy téged letiporhasson. Próbáltak segíteni, jóindulattal fordultak feléd, és te ezért hálásan lek*urvázod az összes csajt. Lehet, hogy te 1000 -nél is több lánnyal beszéltél már, de ha azok mind bunkók voltak, akkor teljesen mindegy a számuk. Általánosítani ilyenkor meg nem kell! Igen, tudom, hogy egyre több a r*banc, én is lenézem őket.
2012. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!