Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez hogy mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez hogy mindenkit kihasználnak a 14-17 éves lányok?

Figyelt kérdés
Már kicsit elegem van:(
2011. szept. 4. 19:46
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
egyébként az a gáz, hogy ezek a kis tiniribik, amikor ég a lábuk alatt a talaj, rögtön "gyerekek" lesznek, akik rohannak anyucihoz, apucihoz, hogy egy "pedofil" b*sztatja őket, vagy, ha korukbeli, akkor egy ilyen "drogos g*ci". sírnak, pityeregnek, akár még a rendőröknek is, a kis kígyóivadékok.
2011. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Zaemon ***** válasza:
85%
Szerintem egy 14-17 éves kislány egy hangyát nem tudna átvágni vagy kihasználni, nem hogy egy pasit. Na jó, talán akkor, ha az is rohadt nyomorék. Ha már most eleged van a csajokból, lógasd fel magad egy álló f.szra.
2011. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad. : hogy te milyen naív, degenerált egy ember vagy... "kislány", mi? nem tudod, milyen rafinált kis férgek vannak...
2011. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
89%
átvágás és kihasználás között is van különbség.
2011. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim válasza:
100%

Barmok, ne általánosítsatok már! (tisztelet annak, aki nem így írt Rólunk, a kivételekről). És az miért van, hogy Ti ezekre buktok? Naa? Látod, hogy nem esik jól? (főleg ha nem igaz Rátok, akik itt általánosítgatnak... A többi kivételtől meg elnézést kérek)


14/L

2011. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak!!

14/l

2011. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
1.nek igaza van kivéve,hogy van kevés kivétel,aki12-17 évesen normális,nem szexel nem játsza felnőttet,nem pasizik,bulizik folyton
2011. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
63%

20:34/2

Igen beleestem abba a hibába, hogy összejöttem egy ilyennel, ezt nem tagadom.

Lehet, hogy barom vagyok, de amit mondtam az egy tény, és az is marad.


20:41 Kérjed, de ez attól még tény.


__________________________________________________________


Jó látni, hogy mindenki kikéri magának, azt másnak meg olvasom a "Megcsaltam a pasim, mit tegyek?" kérdéseket.

Elég sokat csalódtam a 14-15ös korosztályba ahhoz, hogy általánosítsak!

2011. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
20:44 jó lenne ismerni/látni is egyet:((
2011. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
63%
na és mi a véleményetek azokról, akik 14-15 évesen mesterien hazudoznak szülőknek, hatóságoknak, precízen kínoznak srácokat, és halálba kergetnek, feljelentgetnek, meg ilyesmi?
2011. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!