Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez hogy mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez hogy mindenkit kihasználnak a 14-17 éves lányok?

Figyelt kérdés
Már kicsit elegem van:(
2011. szept. 4. 19:46
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Milyen megoszlott a tömeg, és mindenki engem támad....:D

Na akkor reagáljuk le sorba:

-22:26 Na ha ez majd 1-1,5 éves lesz, akkor nyugodtan felvághatsz, hogy igenis kivétel vagy.

-22:27 Soha az életembe nem voltam discoba.

-22:37 Őszintén remélem, hogy igazad lesz.

-22:43 Nem a véleményedet kértem, ott a kérdés arra válaszolj, ha nem tudsz, ne írj. Még hozzáfűznék annyit, hogy soha az életembe nem kértem senkitől se sajnálatot, vadidegenekből meg végképp nem fogok.

2011. szept. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
hát ez most őszintén fájt...én mindig is hűséges leszek a barátomhoz és ő is hozzám szóval 14 éves kis kö.csög ne okoskodj nekem itt a "szörnyű csúúúúnya csúúúnya tinipic.sá.król"...és ha megbocsájtasz én itt le is lépnék nagyon NAGYON nem bírom ha valaki belepof@zik a kapcsolatomba, vagy ilyen hülye5égeket állít a jövőmre meg a kapcsolatomra nézve...jó nagy tap.ló vagy el is ba.sztad az estém nagyon szépen köszönöm, legyen igazad és ne legyen egy normális csajod se vagy ha lesz akkor csaljon meg egy év után vagy valami...így még sosem bántottak meg tehát szeretném még egyszer megköszönni nagylelkűséged...nem értem miért ne lehetne együtt 2 ember egy életen át? annyi példa volt már rá...köszi tényleg hogy most itt könnyezek...na szia te nagyon tapasztalt kis p.ö.c.s....
2011. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
utsó te hány éves vagy 14?
2011. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

18:31 -


"én mindig is hűséges leszek a barátomhoz és ő is hozzám szóval 14 éves kis kö.csög ne okoskodj nekem itt a "szörnyű csúúúúnya csúúúnya tinipic.sá.król" "


Ja evvel mindenki így van, mindenki hűséges meg minden, csupán egy unatkozó ember ír ki naponta 50-60 "megcsalt a barát(nő)m. Mit tegyek?" kérdést, ha nem tetszik az okoskodásom, nem kell elolvasni.


".és ha megbocsájtasz én itt le is lépnék nagyon NAGYON nem bírom ha valaki belepof@zik a kapcsolatomba, vagy ilyen hülye5égeket állít a jövőmre meg a kapcsolatomra nézve."


Megint csak azt tudom mondani, ha zavar, nem kell olvasni.


"jó nagy tap.ló vagy el is ba.sztad az estém nagyon szépen köszönöm, legyen igazad és ne legyen egy normális csajod se vagy ha lesz akkor csaljon meg egy év után vagy valami"


Nem fog megcsalni az biztos, mert jelenleg azon a véleményen vagyok, hogy nem kell, túl fogom élni :)


"így még sosem bántottak meg tehát szeretném még egyszer megköszönni nagylelkűséged"


Nagyon szívesen, de mit számít neked a véleményem? Szerintem semmit! Ha ez volt neked a világ legnagyobb megbántása, akkor nagyon szerencsés ember lehetsz.


"nem értem miért ne lehetne együtt 2 ember egy életen át? annyi példa volt már rá"


Annyi példa?? Mutass egyet!


"köszi tényleg hogy most itt könnyezek...na szia te nagyon tapasztalt kis p.ö.c.s...."


Na ez akkora habi....:))


Lehet véleményed, de én kiállok a sajátom mellett.

____________________________________________________________


18:34 - Ha ez nekem szólt, akkor igen 14 vagyok.

2011. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

nem képzeld nem vagyok 14.a könnyezéses dolog nem volt habi, csak épp nehéz időszakon

"vagyok túl" és ez most külön jól esett...nyilván elolvasom azt amit nekem szántak.és mielőtt valakiben felmerül nem vok emos kis tinipi.csa.

2011. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
és nem, képzeld el vannak emberek, akik normálisak, meg van még a gerincük és nem csalják meg a szerelmüket.meglepő de van ilyen is...am ha példa kell, nézd meg a házas embereket, akik már több évtizede együtt vannak és boldogok.ÉS nem csalják meg egymást...sajnálom hogy te szüleid nem ilyenek, meg azt is hogy ilyen nyomi vagy hogy nem tudsz összeszedni egy normális csajt és általánosítgatsz...na szia
2011. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Van lelkiismeretem, és talán túl nagy, de ettől még a hülyeségeket nem hiszem el.

"és nem, képzeld el vannak emberek, akik normálisak, meg van még a gerincük és nem csalják meg a szerelmüket.meglepő de van ilyen is"


Megint csak példa kéne...


"am ha példa kell, nézd meg a házas embereket, akik már több évtizede együtt vannak és boldogok"


Én az általánosítást 14-17 éves lányokra, nem a 50-60 éves emberekre gondoltam, régen más volt a rendszer, és ezt tudod jól.


"sajnálom hogy te szüleid nem ilyenek, meg azt is hogy ilyen nyomi vagy hogy nem tudsz összeszedni egy normális csajt és általánosítgatsz...na szia"


A szüleim ugyan elváltak, de nem történt megcsalás vagy hasonlók.

Nem tudok összeszedni egy normális csajt?? Ezek után nem akarok se normálisat, se nem normálisat.

Különben megint csak mondanám, hogy ilyen nem létezik. (Leszámítva Magyar lakosság 2%-át több kivétel úgy sincs.)

2011. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
jajj már nem kell ilyenekkel kimagyaráznod hogy búza vagy...am hülye aki általánosítgat.ennyi.
2011. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:

Ott a pont, 16:38-as!


A névtelen:)


A világ összes emberét nem ismerheted, Te tapló! Még is honnan veszed, hogy nincs olyan lány, aki nem használja ki a barátait, nem csalja meg stb.? Tök egyértelmű, hogy te a fiúk legnagyobb létszámú csoportjába tartozol, tehát a normális lányokat észre se veszed, csak azért, mert lehet, hogy nem olyan szépek, Neked a ribanc kell... Hát akkor tessék, megérdemled azt, ahol most tartasz!

2011. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"A világ összes emberét nem ismerheted, Te tapló! Még is honnan veszed, hogy nincs olyan lány, aki nem használja ki a barátait, nem csalja meg stb.? Tök egyértelmű, hogy te a fiúk legnagyobb létszámú csoportjába tartozol, tehát a normális lányokat észre se veszed, csak azért, mert lehet, hogy nem olyan szépek, Neked a ribanc kell... Hát akkor tessék, megérdemled azt, ahol most tartasz!"


Az, hogy a világ összes emberét nem ismerem, az igaz.

Honnan veszem, hogy nincs olyan lány? Szerintem nincs, ez egy vélemény, amin az sértegetések nem változtatnak (ezt most például nem rád értettem).

Ez a nekem a ribanc kell-t meg hagyjuk, mert utálom az összeset, külön kerülöm az ilyen embereket.

Lehet, hogy egy tapló állatnak tartassz, de ha ismernéd a történetem, kicsit máshogy gondolkodnál.

2011. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!