Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez hogy mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez hogy mindenkit kihasználnak a 14-17 éves lányok?

Figyelt kérdés
Már kicsit elegem van:(
2011. szept. 4. 19:46
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
49%
Nehogy azt higgyétek már, hogy csak a 14-17 köztiek ilyenek. Később sem lesznek sokkal jobbak. És akkor még csodálkoznak, hogy az ember általánosít és k.rvának nevezi az összest. Ja és ne gyertek már azzal, hogy biztosan rossz helyen keresgéltek és, hogy a fiúk miatt ilyenek, mert ez nem igaz.
2011. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
hogy itt mennyi a hím soviniszta barom istenem...én nagyon sok kivételt ismerek, de ti őket úgy se veszitek észre, nektek a ribanc kell megszívtátok, ezzel a z általánosítgatással űzítek el a normális lányokat, nem marad hátra más, legyetek bu.zik és ennyi...vagy kössétek fel magatokat...
2011. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
63%
a "rendes" lányok is ilyenek, csak nem elég bátrak, vagy rafináltak hozzá, ez a baj... nekem nagyon sok lányismerősöm van, lányhaverom, miért van az, hogy ha kicsit ég a lábuk alatt a talaj, srácügyben, egyből kibújik belőlük a színészkedő/érzelmi zsarolós/hátbaszúrós ribi?
2011. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz? jézusom...ez hogy jön a kihasználáshoz? am meg jó ismerőseid lehetnek, ez is tükrözi a te milyenséged...
2011. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
első?!! mi az hogy semmi hűség nincs bennünk? igen nyilván ezért vagyok együtt a barátommal már több mint 7 hónapja, ezért szeretném leélni vele az életem, ezért nem csalom meg mert ribanc vagyok mert nincs kivétel és sorra kúratom magam 13-40 évesekkel...te normális vagy?? pofán vágjalak?mert nagyon is megérdemelnéd...
2011. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
80%
a másik meg: kit érdekel hogy disco-ribancéknál ez a "menő"? talán nem ott kéne ismerkedni...
2011. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
89%

A névtelen:)


hát kisfiam úgy látom te nagyon tapasztalt lehetsz hogy nincs kivétel... hidd el még fogsz csalódni az életben mert még fiatal vagy nagyon.

L19

2011. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:59



jajj istenem akkor menj oszt akaszd fel magad egy fára és dögölj meg kiscsillag

2011. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

A névtelen:)


Hát ha így gondolod már most akkor keress egy pasit és rakasd magad vele seggbe.Jobb ötletem nincs.És akkor nem kell majd magad itt sajnáltatnod te szerencsétlen

2011. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

"jajj istenem akkor menj oszt akaszd fel magad egy fára és dögölj meg kiscsillag"


Kösz az ajánlatot, de úgy terveztem, hogy élek még pár évtizedet. Érzékeny pontra tapintottam ribanc?

2011. szept. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!