Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnyomva érzem magam van valaki hasonló helyzetbe? Mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa érzések kerülgetnek 25 éves nő vagyok a párom 36 éves. Neki van két gyereke (8/L 14/F) akik velünk élnek. Közös gyerekünk az ő hitelei miatt csak 5 év múlva lehet, mert nem tudnánk eltartani még őt is. pedig én már régóta szeretnék kisbabát... :(Főzök mosok takarítok utánuk. Suliba én indítom a gyerekeit, mert a párom 6tól dolgozik.Leckét én segítek nekik stb... Szóval sokat foglalkozom a gyerekekkel. És anyagilag is sokkal támogatom őket. Viszont úgy érzem a párom elhanyagol engem annak ellenére hg mennyi mindent megteszek értük. Szinte soha nem megyünk kettesbe sehova. Mindenhova 4en megyünk. Ha megkérem hg vigyen el valahova (a kocsi az övé... vagyis az ő nevén van lízingelt... nélkülem már nem lenne meg) nem visz el... Mindig csak a laptop meg a Tv... :( Bezzeg ha a gyerekei mondanak valamit oda azonnal menni kell...

A 8 éves lány állandóan közénk mászik. Ha átölelem a párom akkor közénk áll ha megcirógatom a karját akkor neki egyből oda kell ugrania hg ő is. :( Ez így megy már 8 hónapja. És egyre jobban feszít engem hg ennyire el vagyok hanyagolva. És még az az ölelés sem lehet az enyém. Napi 8 órát dolgozok én is kivéve egy héten két napot amin 10-et. Emellett teljesen egyedül végzem a házimunkát. Mégis elhanyagolva érzem magam. Pedig a párom olyan hű de fáradt nem lehet, mert otthon semmi dolga. Túl érzékeny vagyok azért érzem csak így??? Vagy ez tényleg sok??? Olyan rossz érzés, hg a "féltékenységem" miatt furdal a lelkiismeret, mert hát mégis a gyerekei... :( De velem mi van?? Robot vagyok??? :'(. Hogyan tudnék ezzel megbirkózni? Valaki hasonló helyzetbe???


2011. szept. 5. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem értem hogy lehetsz ekkora pancser, hogy önként és dalolva eljátszod a házicseléd szerepét. Ugyan annyit dolgozol mint a pasi, ugyanúgy beszállsz a költségekbe, ő is vegye ki a részét a házimunkából. Fele-fele! Ez így igazságos!

Egyébként így leírás alapján nem sokat adnék ennek a kapcsolatnak... Fiatal vagy még bohócnak.

2011. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

08:55 Ha nem nagy baj nem mesélnél egy kicsit??? nálatok mi volt? Hogy volt? Meddig bírtad?

Én már azt hittem, hg velem van baj... Nem tudom mit tegyek, mert szeretem a páromat!! :(

Én is tudom, hg ostoba vagyok hg ezt csinálom, de olyan naiv vagyok, hg remélem hg változik valami... Így remélem, hg elmondod a történetedet, hátha okosabb leszek... Köszönöm...

2011. szept. 7. 13:15
 13/16 anonim ***** válasza:

08:55 Ha nem nagy baj nem mesélnél egy kicsit???

Hát itt vagyok. :)

Egy 11 éves kisfiút neveltem, apuka 34 éves volt.

3 év szenvedés..

A kisfiú édesanyja elhunyt, még csecsemőkorában.

A gyerek már az elejétől teljesen elfogadott, vele nem is volt baj, "csak" az apukával.

Én is meló mellett vezettem egyedül a háztartást (fél év együtt élés után apukát műtötték, munkahelyéről leszámolt). A gyerekkel nem törődött, így a gyerek pl. azon is meglepődött, ha azt kértem tőle, hogy evés után hozza ki a tányérját. Az apa, mindent amit próbáltam a gyereknek tanítani elutasított, mert nem az én gyerekem, ne szóljak bele.. A fiút sajnáltam nagyon, mikor eljöttem, szenvedtem nagyon(hiányzik még most is :(), de ezt így nem lehetett tovább csinálni. Most egy független párom van, saját családot tervezünk, könnyebb így..

2011. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megosztottad velem a történetedet.

Nálunk úgy kezdődött, hg a párommal kettesben költöztünk össze. Egy hónap után a gyerekek anyja közölte, hg neki nem kellenek a gyerekek, mert túl nagy a felelősség és elköltözött a várostól 100 kmre. Így visszaköltöztünk abba a lakásba ahol a páromék laktak. Az ex otthagyott 2 teljes havi rezsi tartozást. Ezeket kifizettük. Én eleinte nem igazán tudtam mit kezdeni ezzel a helyzettel hg a régi lakás a régi cuccok az ex cuccai stb... Nagyon nehéz volt mert alapból érzékeny vagyok mint egy nebáncsvirág... Szóval erőt vettem magamon és kidobáltam mindent ami rossz érzést keltett bennem. (Mivel az ex nem hagyott ott veszélyesen sok cuccot, így nem volt nehéz). A gyerekek hamar megszeretek szerencsére, bár én inkább azt észleltem hg én lettem az akibe kapaszkodni tudnak, mert fix pont vagyok, ugyanis a párom nem valami következetes és hirtelen eléggé ideges tud lenni tv mellett meg egyszerűen megsüketül, így a gyerekek gyorsan megtanulták hg figyelek, nem kiabálok stb... Én tanítottam meg nekik olyan alapvető szavakat, mint a "kérem szépen","légyszíves","köszönöm"... Pedig ezek alap dolgok nekem... Szóval gondolhatod... Időnként én is megkapom hg ők az ő gyerekei és ne szóljak bele... Aztán ha valami van nem hallja amit a gyerek mond, vagy ilyesmi meg van sértődve hg rászólok hg mi van most nem a te gyerekeid?

Abból is elég sok probléma van hg kb. 1,5 havonta el kell neki magyaráznom, hg nem vagyok a pincsi kutyája akit beültet a kocsiba és oda visz ahova akar... Hanem ember vagyok és tán megkérdezhetné, hg nekem van-e kedvem ehhez a programhoz... Volt hg összevesztünk és már én is kiabáltam... Közölte velem, hg egy nő ne emelje fel a hangját... Annyit mondtam neki hg jó... Fogtam a táskám és becsaptam magam után az ajtót... Rögtön jött az sms reméltem hg bocsánatot kér,de csak annyit írt hg ajánlja hg ne a kocsijával menjek mert baj lesz... Aztán nagy nehezen ez a balhé is elsimult... Sajnos hasonlókat nagyon sokat tudnék mesélni... :(

DE MIÉRT VAN AZ HG MÉGIS SZERETEM?????? :'(

2011. szept. 8. 06:03
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! 8:55-ös újra..

Tudom, hogy mit érzel, én is így voltam. Szerettem nagyon, de vele sem volt az igazi. A párod nem bánik jól veled, ezt már érzed. Megváltoztatni úgy sem tudod. Nem akarlak biztatni, hogy szakíts, ha még érzel magadban erőt, próbáld menteni a menthetőt. Én nem bántam meg, hogy léptem, ma már tudom, hogyan viselkedik egy igazi férfi egy nővel. Sok sikert kívánok neked!

2011. szept. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál...

Azt hiszem megpróbálok mérlegelni... Jó dolgok... Rossz dolgok... És elgondolkodok a lehetőségeimen és a jövőmön ami bizonytalan... 5 év sok idő mire lehetne kisbabám... :(

Ha valaki belelátna a fejembe rendet rakhatnak mert elég nagy a rumli a gondolataim közt... :(

2011. szept. 8. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!