Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenkinek a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a barátnőm tetszik? Mindig elrontja az esélyeimet.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,és nem volt még barátom,de voltam már szerelmes..igazából csak 1x,de akkor 2 évig,de voltak kisebb szerelmek "tetszések,fellángolások" is.

Csomószor már majdnem összejöttünk azzal a fiúval aki nekem nagyon tetszett,de megjelent mindig barátnőm,és onnantól kb a srác mintha elfelejtett volna ..pedig a barátnőmnek van barátja.Mondhatnám,h barátnőm nem tehet róla,de nem mondom,mert tehet róla,mindig szándékosan rányomul azokra a fiúkra...és az ujja köré csavarja őket..és eddig MINDIG azzal járt,kavart akivel csak akart...amúgy ő 16. Miért csinálja ezt? ígyis annyira kivagyok már,és ezt ő is jól tudja :( pedig rohadt sokan mondták már,h jól nézek ki,meg a gimiben is azt mondják,h én vagyok az osztály legnagyobb arca..nem tudom.. :(


2011. szept. 5. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondják hogy a legnagyobb arc vagy az osztályban,az még nem jelenti,hogy szép is vagy!!! Amugy meg az ilyen aki direkt szivat,nem barátnő.Ez a véleményem
2011. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 .Daniel. ***** válasza:
100%
Nézz szembe a keserű és undorító valósággal. Manapság a cajok között 90%ban érdek kapcsolatok vannak és a bnőd sz@rik rád és arra milyen rossz Neked. De megérdemled mivel Te hagyod ezt. Az meg a másik dolog hogy nem vagy olyan szexi mint ő. Ilyenkor gondolnak a lányok a plasztikára. Nem valószínű hogy valaha is vonzóbb leszel nála. Tudod: Vagy megszoksz vagy megszöksz ... és ez csak az igazság.
2011. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Maradjon a barátnőd,mondjuk elgondolkodnék,h milyen barátnő az ilyen,de pasizni menj tesóval,másik bnővel,és probléma megoldva.Nálam ez a helyzet így volt a tesómmal,de nem az,h lenyúlta tőlem,hanem nem is néztek rám,nem volt kit lenyúlni.De én is nőttem,nőiesedtem,és van barátom(volt is nem 1,és nem nyúlta le senki),szóval várj,mire beérsz majdcsak úgy rohangálnak utánad a pasik.:)
2011. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 6. 15:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem igazi barátnő. Én soha nem nyomulnék egy olyan fiúra aki tetszik a barátnőmnek, és régebben ismeri mint én. Az mondjuk megint más, ha egyszerre ismerkedtek meg valakivel akinek a barátnőd jön be, mert így mondjuk rendben van, szabad préda. De azt írtad, hogy te már jóban voltál a fiúkkal, mikor jött a barátnőd. Ez így nem egészen fair. Szerintem semmiképen ne a barátnőddel járj pasizni, és ne mutasd be neki a pasijaidat.
2011. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

sziasztok! elképesztő dolog történt velem!!!!!....

Ma láttam,h bejelölt a volt szerelmem legjobb barátja,és utána meg írt,h nem e baj e h bejelölt csak a volt szerelmem mondta neki,h jelöljön be,mert elvileg engem nézegettek!!!meg egy csomó másik srác is elkezdett írogatni...!ez elképesztő...:DDD

2011. szept. 7. 15:49
 17/17 anonim ***** válasza:

De jó már valakinek:D:D

Nekem is jöhetne:D

2011. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!