Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnek kozelebb kerulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek kozelebb kerulni hozza esetleg jarni vele?

Figyelt kérdés
Van egy srac a sulivan. Nagyon helyes szerintem es mar talalkoztunk egy animos taborban. Akkor nagyon jo baratok lettunk. Na akkor megtetszett. A suliban eszrevett de nem koszont mert o egy evvel felettem van. De ma szemeztunk. Egyszer mosolyogva nezett (a kedves mosolyrol beszelek) en meg visszamosolyogtam. Hogyan jojjrk ossze vele? Hogyan tudom elerni hogy belem szeressen? Az egyetlen akadaj h nem mehetek oda hozza nyiltan beszelni, mert o egy evvel feletteb van es az egy kicsit ciki lenne. Hogyan tovabb???
2011. szept. 5. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
úgy tutsz vele járni hogy ki hívód és sétáltok ;)
2011. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy biztos, mit ne tegyél: Ne kövesd, ne üldözd - legyél nő, a kisugárzásoddal kell őt lehengerelned. Esetleg elmehetsz mellette és mosolyoghatsz rá. Hagyd, hogy ő kezdeményezzen.
2011. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
És az oviba jártok hogy nem áll veled szóba, mert az ciki?Ezen is jót nevettem :D
2011. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azért m egyel feletted jár még hozzászólhatsz v valami. Nem istenként van feletted, hanem csak 1évvel idősebb, azt ennyi.
2011. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

animos tábor? animés vagy mi a rák?

te akkora cink lenne ha odamennél fú hallod netuddmeg...áh

2011. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo: jahaaaj >.<

2. : koszi a tippet

3: eznem vicces. Csak hasznalhato valaszokat kerek. Koszcsi

2011. szept. 5. 19:42
 7/20 anonim ***** válasza:

hát én nálam is volt ilyen és se én se a csaj nem ment oda, úgyhogy elb@sztam.


szóval menjj oda nyugodtan, ha a fiú ilyen gyáva...

2011. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo: jahaaaj >.<

2. : koszi a tippet

3: eznem vicces. Csak hasznalhato valaszokat kerek. Koszcsi

2011. szept. 5. 19:43
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem köszönt, mert egy évvel feletted van? AZ IGEN! :D
2011. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az animos tabor alatt animaciosat ertettem. Ott rajzfimet lehet csinalni. A tobbieknek meg koszi ^^ sokat nyomtatok az onbizalmamon ;)
2011. szept. 5. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!