Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a kapcsolatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak, ha nem tudok megbízni benne?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, sosem szerettem talán még senkit sem ennyire, talán ezért is, meg mert már olyan sokszor becsaptak félek, és egyszerűen nem tudok megbízni benne. Van erre valami megoldás? Én próbálkozok tényleg, de olyan emberben is csalódtam óriásit aki a legközelebb állt hozzám még régen és.. azóta senkiben sem bízom igazán. Több mint fél éve vagyunk együtt.

20L


2011. szept. 5. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Voltam így és most megint így lennék, ha nem ismernék olyan nőt, akire rábíznám az életemet is. Kitartás és ha a szíved vezet és a hited vezet, eljön az akiben természetesen meg tudsz majd és fel sem merül, hogy nem.
2011. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A bizalom egy harmonikus kapcsolat legfontosabb építőköve a szerelem mellett. Enélkül nincsen értelme folytatni. Persze tudom, mondani könnyű.


Egyébként pedig teljes mértékben megértelek, mivel én is hasonló helyzetben vagyok bizalom terén.

2011. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a kapcsolatom a legjobb eddig minden téren, de így amennyire jó néha annyira fájdalmas is mindig azon aggódni, hogy lehet megcsal vagy el fog hagyni és mikor elmegy vagy én jövök haza, hogy lehet, hogy most láttam utoljára de nem tudok nem gondolni ilyesmikre..
2011. szept. 5. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, hogy ha valaki sokszor csalódott nem tud bízni. De idővel újra vissza nyered a bizalmat mások iránt, a párod ki fogja érdemelni és akkor bízni fogsz! Én is voltam így egy megcsalás után aztán jött a párom akiben szinte az első pár hónap után bíztam! 4.5 éve vagyunk együtt
2011. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy egyedül csalódások terén hidd el ,de ha a bizalom nincs meg mi értelme?
2011. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22:49 Gratulálok nektek:) És köszi mindenkinek aki írt eddig.
2011. szept. 5. 22:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs értelme, akkor se tudok szakítani mert nagyon szeretem...
2011. szept. 5. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad örökös rettegésben élned, ezt magadban kell rendbe tenned, mert később meg öli a kapcsolatotokat!
2011. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm is ezzel ölte meg a kapcsolatunkat. ha szeret bizz benne. mással ne törödj
2011. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!