Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent? :|

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki már regota tetszik ... regebben fb.n beszelgettunk es nagyon egyhullamhosszon vagyunk .. de ugy erzem elbasztam ... egy suliba jarunk es megbeszeltuk h talalkozunk az eggyik delutan .. nkem negy oram volt neki meg harom es orak utan kimentem ott allt.. mire odaindultam volna elment es mar nem is akar vlem beszelni mert atb@sztam

szerinte .... :|


2011. szept. 6. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És mennyire igaza van...

Meg mondt hatad volna neki hogy egyel több órád van

2011. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ebből még nem derül ki mivel verted át. ha azzal hogy nem beszéltétek meg konkrétan hogy hány orakor, csak azt hogy órák után, akkor szimpla félreértés, nemkéne ügyet csinálni belőle. vagy ha nem ez akkor mi volt a gond?
2011. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ugyvolt h . neki is negy lesz .. de mivel 3volt ezert visszajott 4ora utan .. es mivel elegge messze lakik a sulitol lehet h azert haragudott meg mert nem egybol amikor kimentem akkor mentem oda hozza hanem meg elAkartam koszonni a tobbiektol ... nem tudom mennyit varhatott mert viszonylag keson engedtek ki orarol .. de egyebkent nagyon erzekeny lelek ezert barmi lehet:S
2011. szept. 6. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki szeret az megbocsát
2011. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek a fiuk,állatok,nincs mit tenni ez ellen el kell fogadnod :-j

S bár csak ezzel lenne baj....szerinte nem jöttél be neki és éppen kihasználta a szituációt,az az magyarul kiszedte magát ezzel,tehát nem akar tőled semmit

2011. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az elottem szoloval egyetertek:) szerintem is ez a helyzet
2011. szept. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet kiakadni :) Nem rontottál el semmit, csak úgy látszik, hogy a fiú egy kicsit érzékenyebb az időpontokra, de szerintem egyszerűen beszélj meg vele egy másik időpontot :)
2011. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!