Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög: Mit tegyek? Mindent elrontottam!

Figyelt kérdés

Sikeresen kialakítottam egy szerelmi háromszöget. A két srác neve legyen most A és B. A-val 1 éve kavarunk, de nem járunk. Én nagyon szeretnék, de hogy miért nem, ezt nem tudom megválaszolni. Igazság szerint sokat vitázunk, pont olyan típusú emberek vagyunk mindketten, akik makacsak és nem hagyják magukat. Nos, A eléggé flegma, ő az ördög úgymond, akit nagyon szeretek.

B teljesen más. Elviekben ő A "haverja", de miattam kissé elhidegült a viszonyuk. Ő az angyal, nagyon szeret engem, sokan mondták, hogy őt kéne választanom, de én nem érzem a szikrát, nem tudok rá úgy tekinteni, mint pasira, ill. hogy járjak vele. A-val annál inkább.

Az a gond, hogy nem tudtam neki ellenállni. Buliban smároltunk (A nem volt ott), és egyszer náluk is. De semmi több! Nemrég leállítottam, hogy ez így nem mehet tovább, mert köztünk van A és én őt szeretem. Akkor nagyon kiakadt, sírt is. Nekem meg a szívem hasadt meg persze. Azóta megint kialakult egy úgymond "barátság", már amennyire ez létrejöhet ezek után.

A gond az, hogy A megtudta, hogy smároltam B-vel és csalódott, hogy akkor miért mondtam/írtam, hogy így szeretem, úgy szeretem. Teljesen jogos a felháborodása és nem is akarok mentegetőzni, én is nagyrészt hibás vagyok. Nem kellett volna engednem neki. Annyira félek ettől! Talán azért volt mindez, mert iszonyat szeretethiányom van, A tipikusan flegma, nem igazán mondja, hogy szeret, ennek ellenére mégsem tudunk elszakadni egymástól. B-re pedig haragszom, mert megígértettem vele, hogy ha ezt a csókos dolgokat bárkinek elmondja, nem állok többet vele szóba, ugyanakkor mint haver, kedvelem őt és nagyon jókat szoktunk beszélgetni. A haragja és csalódottsága pedig abszolút jogos, mivel korábban, mikor elég sokat ittam (akkor rúgtam be először és utóljára), smároltam vele. Tehát össz-vissz háromszor ragadott el a kísértés. Én mégis merem állítani, hogy azért, mert A nem tudatja velem, hogy szeret és eléggé bunkó is. A felháborodása viszont fair, mert nem szóltam neki róla. Persze, tipikus emberi tulajdonság, "úgysem derül ki", és mindenki ismeri a mondást: "a hazug embert..."

Valami tanács? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit csináljak ezek után?


2010. ápr. 7. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ez már volt 1x fent akkor is mondtam,hogy szr vagyok matekból.
2010. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja, én voltam, pont ugyanilyenben, és én voltam a B. Mennyire hasonlóak az emberek :))

Mi amúgy nem csináltunk az ég világon semmit, minden jött magától, és elrendeződött minden..

2010. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
HAGGYÁTOK MÁR EZT A G*ECI AB-T TI ROH*DT NYOM*RÉKOK !!
2010. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!