Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar feljönni hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar feljönni hozzám?

Figyelt kérdés
Az egyik fiúcsoporttársam, akivel jóba vagyok, és nagyon bírom,minden nap órákat beszélünk, azt mondta, szívesen feljönne megnézni a szobám, mikor senki sincs itthon. Ugye tényleg csak a szobámat akarja megnézni, vagy mást is akarhat?
2011. szept. 6. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézne ő a szobán kívül mást is.
2011. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le orvosi javallat ez
2011. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mast is akar.Ne dolj be neki ha nem jartok...
2011. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyilván közli veled hogy húzzál ki a konyhába kaját csinálni, ha megtudja, hogy ilyen nehezen esik le neked, hogy mit is akar valójában... :)
2011. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak is a szobádat akarja megnézni, és közbe megmutatja a bélyeggyűjteményét. :D
2011. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem balesetvédelmi oktatást fog tartani,a szobában lévő elektromos berendezésekről
2011. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagy fenét,meg akar baszni..

tudom miről beszélek,srác vagyok énis.

2011. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hívd fel simogasd meg a fütyiét és ha akar valamit zavard el :D By M
2011. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
csak ki akarja próbálni h mien az ágy a szobádba sztem
2011. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez tipikus csajozos duma... ha a szobád érdekelné akkor tutira nem mondaná hogy akkor mikor senki nincs otthon... felmenne azt egyből rád mászna szerintem...ne dőlj be ha te nem akarod hogy megtörténjen...
2011. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!