Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ennek van jovoje, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennek van jovoje, volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Tobb,mint fel ev utan,ugyereztem hogy sikerult legyozni az azelotti keteljeket,es minden jo volt.A baj,hogy a barati korunkben,en osszevesztem a `legjobb baratommal`,de a baratnom baratnoi(marmint az egyik jar aval a `baratommal),es most is kirandulni hivtak minket,ugyanugy mint mult nyaron,csak akkor meg nem jartam a baratnommel.Nos a baratnom is tudja es o is meg van haragudva kicsit(szerintem) arra a `baratomra`,de en ugy erzem hogy o szeretne,hogy menjunk,mint `mult nyaron`,csak nem mondja,mert tudja hogy en nem nagyon akarnak.Aztan en beiratkoztam egy sulira,amin ha atmegyek egesz napjaimat elfoglalja es nem nagyon leszek vele egyutt mint eddig(ez kikesziti,mert aztmondja h hianyzok neki,mindig),de o nem ulhet egesz nyaron othon,viszont nelkulem veluk se menne sehova(egyfajta biztonyitas kepp gondolom h nem csal meg),de mit tegyek,nem akarom hogy vege legyen ennyiert.Lessz idom ra is nemaztondom de nem annyi,nem fogja o ezt tusagosan megerezni,vagy nem lessz ilyen-olyan csabitas...volt valakinek efajta?Mitt tett?Mi a teendom?...koszonom elore is
2009. ápr. 21. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy mi?
2009. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem ertem felre, akkor itt most az a baj h nem lesz idod sok a baratnodre, bar o szeretne h vele toltsd a legtobbet.

Nos itt egy dolgot lehet csinalni: oszinten megbeszelni a dolgokat.

Nem tudom miota vagytok egyutt, de egy kapcsolatban a legfontosabb dolgok az oszinteseg, kompromisszum es komunikacio!

Legyel oszinte vele, es mindketten beszeljetek meg h kinek milyen dolga van meg egymas mellett.

Ha igazan tarttok egymashoz es megertoek vagytok meg lehet beszelni mindent.

Es a baratnodnek csak annyi tanacsot, hogy nem egy sracbol all a vilag:P

Azaz neki is van elete, biztos lesz karriere. Az tiszta h szeret es ezek szerint a legfontosabb dolog vagy az eleteben, de el kell foglalja magat a sajat dolgaival is, nem loghat senki egesz nap egy masik ember nyakan, mert elobb utobb megunja es a kapcsolat is elhal.

Beszeljetek meg a dolgokat! ez a legtisztabb

2009. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!