Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok egy 173 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy 173 cm magas jóképű izmosabb sráccal? Vagy ez már alacsony?

Figyelt kérdés
Vagy ti 180 cm alatt szóba se álltok egy férfival, mindegy hogy nagyon jóképű és lehet okos ,magabiztos vicces akkor sem állnátok le vele?
2011. szept. 7. 18:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
nekem volt ugyanakkora barátom, mint én, és felvettem hozzá magassarkút, nem érdekelt. bár őt kicsit zavarta :D
2011. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Idétlen egy kérdés. 173 centi teljesen átlagos. Sokkal több 175 környéki fiú van, mint magasabb, bár lehet, hogy te inkább csak őket veszed észre, de benned van a gixer...

Én, így részrehajlás nélkül állítom, hogy a magam 185 centijével egy átlagos pláza 85%ánál magasabb vagyok... És nem épphogy... Viszont a pláza 70%a pár...

2012. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
simán, így is sokkal magasabb lennél :D
2012. jan. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell kigyúrt állat:D Teljesen elég ha már nem csontsovány hanem van rajta egy kis izom.

Én 16 éves lányként 150 centit épp hogy súrolom.:(

Szerencsémre az alacsony helyes fiúk nagyon bejönnek:3 Olyan aranyos hogy azt szavakkal nem tudom kifejezni!

2014. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

a kérdésedben érzek némi társkereső szándékot:D

általában mindneki többnek mondja magát, mint ami

(vagy csak sza.rul méri)

valóban 173 nem olyan rossz de én személyes ízlésem szerint a magasabb fiúkat kedvelem.

de úgysem ezen múlik... ha valaki szeret nem a magasságod vagy az izmaid miatt fogja tenni..

2014. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!