Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit tehetnék? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tehetnék? Nem tudom neki visszaadni ezt a 2 évet.

Figyelt kérdés

két éven keresztül megalázott, lelkileg terrorizált, gúnyolódott rajtam, nyerészkedett a szeretetemen, majd ezek után, mások segítségével, egy határozott mozdulattal kettétörte az életem...

bűnöm az volt, hogy szerettem, igazán, de ez, az elkényeztetett hülyének úgymond kicsit bosszantó volt.

ő, egyedül, képtelen lett volna erre az egészre, de mivel elég jó manipulátor, akadtak segítő.

felhasználta testi adottságait is, akár, hogy még egy vérebet rámeresszen, legyen akár nő, vagy férfi.

én azt hiszem lelkileg, érzelmileg olyan mértékben megnyomorított, amire nincsenek szavak.

vissza szeretném adni neki, de sem erőm nincs hozzá, sem hatalmam, és 2 évet nem állna módomban úgy sem visszaadni.

ennek az embernek egy halál sem lenne elég, egy másik élet sem lenne elég, hogy megbűnhődjön.

én hittem, hogy befolyásolják, hogy ő nem lehet ilyen, mert ő jó, mert ő különleges.

gondoltam, ezt nem ő akarja, hanem valaki más, csak szegény ilyen gyenge.

én már, az az igazság, meghaltam, csak fizikailag élek.

nem tudom, hogy adhatnám vissza ezt, de amit nekem kellett átélnem, vagyis kell még mindig, azt egy gyilkos sem szokta átélni, ha jogosan megbüntetik.

tudom, nem értetek semmit, de csak ide írhattam ki, nem volt más hely.

eléggé félek a haláltól (vagyis a fájdalomtól, ha azzal jár), de nem tudom végletekig fenntartani a személyiségem, és nem bírok azzal, hogy non-stop kínoznak több tucatnyian...

nem gondoltam, hogy ennyire szörnyeteg lehet egy 15-16 éves lány...


2011. szept. 8. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

fölösleges visszaadni, nem is tudnád, csak kinevetne... hidd el a sors majd vissza fogja adni neki


a legjobb dolog, amit tehetsz, hogy felállsz és továbbmész és megtalálod a boldogságot, hidd el, ez sokkal fájdalmasabb lesz neki... az ilyeneknek a legféltettebb kincsük az egójuk, és azt azzal tudod a legjobban támadni, ha nem foglalkozol vele, ha kimutatod, h nem érdemli meg, hogy egyáltalán bosszút állj, vagy szenvedj a történtek miatt, ha egyszerűen megmutatod mennyire túl vagy rajta és milyen boldog vagy nélküle

2011. szept. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak tudod az a baj, hogy folyamatosan sakkban és terrorban tartanak. nem tudok kiszabadulni. csak erőszak árán, de akkor meg börtönben végezném.
2011. szept. 8. 01:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Te meg nem ismered a konkrétum fogalmát?

2011. szept. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyere, tépjünk be! :D Vagy ha van kedved beszélgetni meghallgatlak, írj privit.


20/l

2011. szept. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd le normálisabban, mit csináld, mivel tart sakkban stb. Így nem lehet válaszolni rendesen.
2011. szept. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szép fogalmazás de ez csak a köret

kicsit részletezhetnéd az álnok kígyó viselkedését,h miért nem baszod tarkón és hagyod ott had főljön a saját levében

nem kellene semmi komolyat csinálnod csak egyik napról a másikra megmondani h vége és kilépsz az életéből ez fogja a legjobban bántani és a társaságától is szó nélkül el kell távolodnod.

Ha olyan embert ismersz meg aki ismeri attól is fordulj el azonnal

2011. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 napietus ***** válasza:
erre nem lehet mit írni. leírnád értelmesen, szabatosan, hogy konkrétan mi történt/történik?
2011. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát kitartás neked,és próbáld "újra"kezdeni az életed de így tényleg nehéz bármit is mondani:S mindenestre azt biztos hogy legyél erős és kitartó hajráá!
2011. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17/F vagyok,ha szeretnél kicsit bővebben beszélni/akármi írj privit,mert ráérek.Különben meg kitartást!
2011. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 "valaki" ***** válasza:
h
2011. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!