Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? Már végképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Már végképp nem értem

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit pár hónapja ismertem meg és már az első találkozáskor nagyon megtetszett és én is neki. Utána még párszor találkoztunk aztán megkérdeztem ,hogy mi van köztünk amire azt mondta h nem tudom, meg nem tudja, hogy mit akar tőlem. Egy idő után belefáradtam ebbe és otthagytam úgymond. Nemrég összejöttem egy másik sráccal és ez az előző srácnak nem tetszett, folyton jópofizott, kérdezgette, hogy sétálunk e stb.Eleinte nemet mondtam, de most beadtam a derekam..a sétából megint csók lett meg ölelés és a végén itt aludt nálam, de nem feküdtem le vele....azt mondja jól érzi magát velem, de nem tudja, hogy mit akar. Szerintetek?
2009. ápr. 21. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy olvasom, hogy Ő szeret Téged, de ezt valamiért fél bevallani. Ha Neked tetszik a srác, akkor szerintem erről beszélj el Vele egy kicsit. És ha továbbra is a "nem tudom"-mal jön, akkor egész egyszerűen ne fogadd el. Hivatkozhatsz az ölelésre, a csókra. Elvégre is ilyet ha nem tudja az ember, hogy mit is akar nem tesz.


Sok sikert, a legjobbakat!


Sárky

2009. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem állítsd ultimátum elé, ha minden kötél szakad, és mondd meg neki, hogy Nálad ez nem jön be, határozott igen-t vagy nem-et szeretnél hallani. A tétovázás nem vezet sokfelé, és úgy tűnik, játszani próbálna veled. Én ezt nem engedném semmiképp.
2009. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

egyetértek az előttem szólóval.

Kérdezz rá kerekperec, hogy most mit akar tőled. Ne gyerekeskedjen! És ne játszon veled és az érzéseiddel, nem igaz?

Azt tudnod kell, hogy szép külső nem minden. Lehet, hogy jóképű a fiú, de még éretlen a gondolkodása. Változhat még, de döntsön most!

Te akarnál vele járni és otthagyni a mostani a barátodat? Mert nehogy az legyen, hogy szakítasz, jársz azzal a fiúval, aki hamarosan meg fogja gondolni magát, és megint visszalép!

Drukkolok nektek :)


Remélem tudtam segíteni.


Mimi (25 L)

2009. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tőle, de azt mondta, hogy nem tudja...amúgy ő sokkal jobban tetszik nekem, mint a mostani barátom, de áh...sztem hagyom
2009. ápr. 22. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!