Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon még szeret, vagy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még szeret, vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Na, fiú ügy. Kérlek segítsetek!. Negyedikben totál belém volt zúgva a srác és én is belé. Ötödikben elhívott randira, de rá pár napra összevesztünk és fél évig nem beszéltünk. Tavaly októberben kibékültünk, de júniusig tagadta hogy tetszek neki, báár minden órán engem nézett. Szóval júniusban megmondta, hogy tetszek neki. Most évnyitón az egyik barátnőmmel mentem haza (neve legyen X), és azt mondta, hogy az egyik csaj az osztályból (legyen Y, aki szintén szerelmes az én szerelmembe), szóval Y írogatott a szerelmemmel, és állítólag a szerelmem megkérdezte tőle, hogy ki tetszik neki, hát mondja ő. Erre Y is megkérdezte ugyanezt. A szerelmem engem mondott. De hogy mi a valóságalapja azt nemtudom, X Y legjobb barátnője, és akárhányszor kérdem Y-t hogy miről beszélgettek, azt mondta semmi érdekesről. Szóval beszélgettek az fix, mondogassa minden nap, hogy "jaj, de jót beszélgettünk, de nem akarom elmondani hogy miről". Vajon Y féltékeny lenne, hogy engem mondott a szerelmünk és nem őt, ezért nem akarja elmondani? Ti mit gondoltok? Vajon szeret még/tetszek neki? És hogy lehet, hogy az összeveszésünk után egyszerűen kiszerelmesedett belőlem?
2011. szept. 8. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki nem bírta volna fél évig azt hogy nem beszéltek...
2011. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?=)
2011. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem miattunk vesztünk össze, hanem a haverjai azt hitték hogy elfogom venni tőlük őt, és nem lesznek haverok, és kitaláltak valami hülyeséget, és mindent rámkentek. Amúgy tavaly májusban vesztünk össze, még abban a hónapban ki is békültünk, aztán júniusban megint összevesztünk, de kibékültünk, aztán júliusban összevesztünk megint és írtam neki sms-t hogy sajnálom ami történt, de nem az én hibám, azt írta, hogy majd szeptemberben megbeszéljük, meg is beszéltük, de a haverjai még mindig pikkeltek rám, és megint kitaláltak marhaságokat. Aztán októberben egy kirándulás alatt tisztáztunk mindent és legjobb haverok lettünk, ő, én meg a haverjai :D Aztán most júniusban sulizárú előtt 1 nappal kimentünk a játszótérre, a szemembemondta, hogy tetszek neki, és azt mondta jó a seggem xDD Eddig sem vallotta be, hogy tetszek neki vagy mi amúgy, se 4-be, se 5-ba, alig lehetett belőle mindig kiszedni.
2011. szept. 8. 17:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Eperturmix: 13 leszek :)
2011. szept. 8. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyen fiatalon amugy se kéne "randizgatni"..13 és fél éves voltam az első randimon 7.es nem 5.es..ha az a fiu egyszer szeret aztán tagadja később megint szerelme vagy nem tudja biztosan mi a kóser..és miért tagadta?nem mer felvállalni?

inkább menjetek el a játszótérre csúszdáni vagy nalyjatok egy fagyit anyuékkal! xD :P


14 fiu

2011. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*csúzdázni

*nyaljatok

2011. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!