Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok mindig azt, hogy a becsületes, őszinte fiúk jönnek be, még ha nem is így van? 2. rész

Figyelt kérdés

1. rész: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

És nem gondoltok arra, hogy ez hogy esik a becsületes, rendes fiúknak? Mármint az, hogy a "laza" fiúkon kiélitek magatokat, utána meg kerestek egy őszinte (nektek unalmas) srácot megállapodtok mellette és/vagy eltartatjátok magatokat, mert tudjátok, hogy ő nem fog lelépni, és amilyen barom meg is teremti nektek az anyagi biztonságot.

Ezért van az, hogy én az 1000-ből keresem azt az 1 lányt, aki nem tucatlány, de amilyen "szerencsés" vagyok biztos foglalt :(


2009. nov. 24. 17:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsés voltam és megtaláltam azt az egy lányt. Borzasztóan nehéz de nem lehetetlen.
2009. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki követ el hibákat.Nők és férfiak egyaránt.Rengeteg olyan párt látok,ahol normális,rendes csaj feszít a t@hó t@jp@ra@szt oldalán.Olyat is,hogy a normális,rendes pasi egy beképzelt,öntelt,anorexiás plázapi...a oldalán mutatkozik,mikor akadna neki normális csaj,de az nem kell,mert az szürke kisegér...Sajnos a világ így működik!Természetesen sok kivétel van,akit fáradságos és kitartó munkával keresni kell,és megtalálni.Van,akinek ez sikerül,és van,akinek folyton kudarcok jutnak.Ennyit tudok a témához hozzáfűzni,meg annyit,hogy én is beleestem már ebbe a bizonyos csapdába,de időben felnyílt a szemem.Becsülöm és tisztelem a rendes,normális pasikat egyébként,és ezt nem csak úgy mondom,mert a barátom is ilyen.Jah,és nem tartatom el magam,vagy ilyesmik.
2009. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

Hát hogy őszinte legyek te valamit nagyon félreérthettél az "ego"-d felcseperedése során ha valóban azt hiszed hogy a rendes fiú kaphat nőt. Barátnak jó de másra nem. És ha rendes fiú vagy és ezt nem fogod fel akkor akár szüzen is meghalhatsz mert nem lesz nőd.

Egyszer olvastam valamit, egy nő írta...és igazság szerint az én lelki világom is inkább hajlik a jófiú stílusra de az igazság az hogy a nő olyan mint a macska, nem kell a nyakán lógni, inkább lökd el magadtól és visszajön. Akkor jó ha elégedetlen (na ennél jobban tényleg nem lehet leegyszerűsíteni és még durva is voltam)

Ami az én világnézetemet megváltoztatta most segítsen rajtad is, ezt egy nő írta(teljesen normális, őszinte és logikus):

"...Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk.Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk.Mindig

átvernek, így sajnos sosem unalmasak.Á, dehogy változnak.Kicsit még meg is aláznak.Várni kell rájuk.Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük.Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott.Csókjuk kábító, begyakorolt.Ők azok, akikért élni, halni kell.Akikért biológiai óránk robban.Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk.Ha választani kell, őket választjuk.A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából.VELÜK NINCS MIT MEGBÁNNI.Ilyet szeretnénk, de valahogy nem ilyet akarunk.Legalábbis nem készen.Szóval rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen hatásunkra.És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással.Esküszöm, nem értem magunkat.Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba??A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket.Csak mi őket.Ördögi kör ez..."


Hát ez lenne a nagy igazság. Sose keress egyetlen nőt...sok van belőlük, inkább élvezd amennyit csak tudsz.

Persze ezt lehet korrektül is játszani...

Jakomo 25f

2009. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%
Azelőző válaszolónak szerintem igaza van.
2009. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Hát azért ezt nem lehet mindenkire mondani :S

Én például utálom, ha egy pasi megaláz vagy ha hülyére vesz. Az ilyet ki nem állhatom. És én nem csak írom, hanem így is gondolom, jobb az ha valaki rendes és jól nevelt és inkább legyen "unalmas" az életem mellette, minthogy megcsaljon. És csak szólok, hogy attól hogy valaki nem játszik a nőkkel, még nagyon is lehet szórakoztató egyéniség.

2009. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

18:10-es vagyok

Én az olyan nőket/lányokat is megvetem akik a fiúkat kihasználják. Elég gerinctelen dolog.

2009. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Na, én erre tudok ellenpéldát is mondani.

Lány vagyok. Csinos. Átlagos. Nekem egy igazi szelíd rendes fiú kellene, aki hűséges és megbízható.

Sajnos nem ezek a fiúk nem voltak elég rámenősek, én meg nem másztam rájuk.... pedig az eseteim voltak.


A bun*kó macsók nem jönnek be. De érdekes, sok közöttük a jóképű.... nem is értem miért vonzódnak a nők....


Ha már rendes pasit keresek, mert igenis nekem ők jönnek be emberileg...nagyon sokszor nem vonzódom.... tudjátok miért? Mert 160 cm, kopaszodó, nagyon csúnya...és egyszerűen képtelen lennék hozzáérni mert nem vonzóak!!!


Vannak kivételek.


Rendes és jóképű.....tuti már nős 20 évesen:P


Amúgy meg én tudnék neked mutatni egy csomó lányt, aki rendes, nem tucatlány, és rendes pasit keres, csak a pasiknak a tucatlányok kellenek.

Ennyi.

2009. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy nem az első szerelmük, még nem jelenti, hogy kihasználják.
2009. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

18:18: én nem 160 centi vagyok, szemüveges sem vagyok (bár szerintem ez nem is ciki... de lehet csak én látom így), és nem is kopaszodom.

De megkérdezheted a kollégát is, aki nevével is hozzájárult (Jakomot), hogy ő hogy néz ki.

Tehát általánosítasz.

2009. nov. 24. 18:29
 10/30 A kérdező kommentje:

a rendes emberek milyen szempontból unalmasak?

engem tudnak érdekelni nagyon elvont dolgok, és rendszeresen sportolok.

tehát az unalom az, hogy a barátaitok nem tesznek titeket féltékennyé? vagy pontosan mi értendő ez alatt?

2009. nov. 24. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!