Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a történetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a történetemröl? Eléggé hihetetlen még számomra is, sosem gondoltam volna hogy igy fog történni. Ez az elsö rész olyan hosszu hogy itt nem fér ki, de irom a folytatást is akit érdekel olvassa el

Figyelt kérdés

Az én történetem 5 évvel ezelött kezdödött, mikor megismertem egy csodálatos embert. A páromat. Akkor voltam 17 éves és azonnal beleszerettem. Ö 22 volt akkor :) Nagyon nagyon boldog voltam, mindent együtt csináltunk, mindenen keresztülmentünk, hagy ne soroljam, mert regénynek is hosszu lenne. Juliusban volt a 3. évfordulónk, amikor nagyon készültem hogy valamivel meglepjen, hiszen már ott voltam húsz éves és kiváncsi voltam ö mit tervez, hiszen mindig azt mondta, várja hogy befejezzem a sulit... ami meg is történt. Egész nap otthon fözöcskésztem, énekeltem, vidám voltam. Eljött a 9 óra, megteritettem már és csak vártam, de nem jött még. Ezért felhivtam. Igen ám, csak nem ugy alakult, ahogy azt én gondoltam ... A telefont felvette valaki, vagyis akaratlanul, mert hangokat és beszélgetést hallottam. Ilyen, hogy: -De nem tudom, hogy mondjam el. Majd egy nöi hang: akarod hogy veled menjek?

Úr Isten! Lenyomtam és sirtam... Nem tudtam mire gondoljak mit tegyek. már 10 óra volt, mikor megcsörrent a telefonom. Sms. Mindjárt ottleszek. Beállitott egy halom rózsával a kezében és a boldog évfordulóval. Megkönnyebbültem, talán féreértettem valamit. Leültünk, és elkezdett mesélni. Észrevettem, hogy nem ugy ért hozzám, nem ugy beszélt, a hangja is megakadt és nem tudott hogy belekezdeni. Erre csak annyit mondtam: el akarsz hgyni ugye? Válaszolt: Megismertem valakit. Honnét tudtad? Mondtam neki, hogy felvette valaki véletlenül a telefont és halklottam néhány mondatot. Erre ö csak annyit, hogy sajnálom, és felkelt. Megkért, hogy kisérjem ki és adjak egy utolsó csókot, ami helyett egy nagyon nagy pofont kapott. Nem szólt, csak azt mondta sajnálom, és elment. Otthagyott, elhagyott... Nagyon szerettem öt. Eltelt 2 hét még akkor is zokogtam utána. A barátaim hivtak menjek le velük a strandra, nem akartam de rákényszeritettek. És mit láttam... Öt és azt a szöke cicababát egy kiló puderrel, mü cicikkel, kéz a kézben sétálgatva a strandon... Elszomorodtam, de megfogadtam visszaszerzem, mert az álmainkat nem adhatom fel, és ez csak egy fellángolás lehet. Egy barátnöm mondta ki ez a lány, és elmesélte, hogy most szakiott nem rég a barátjával. Szóval rájöttem, hogy mindketten kb pár nap különbséggel szakiottak velünk és összejöttek.

Smst irtm az ex-nek, hogy mi a situ, egy mü barbira cserélt? (sosem tartottam magamat szépnek) de ez a nö, vagy lány smink nélkül nem is nöre hasonlitott hanem egy jetire. Annyi hogy 2kg szilikon lógott a melleiben és a szája fel volt dagadva mint akinek behuztak. :) Ö azt válaszolta: Nem lecseréltelek, szakitottunk és ne beszéljek igy a barátnöjéröl és kér, hogy ne irjak többé, hogy elfelejtse a multat. Ekkor mégugy sem hagytam, hiszen gondoltam, éreztem hogy még szeret, csak egy kis változatosságra vagyott. Én minden nap 2-3 smsel bombáztam. Egy nap üzenetet kaptam, ismeretlen számról: Szia, Tomi vagyok, Szivi(mivel, hogy Szivinek becézték kipamádézott brbit, akinek a vlódi neve különben a Szivi-hez semmi köze hiszen Juli) ex pasija. Szeretnék beszélni veled, most a te exeddel jár. Persze én belementem és találkoztunk és beszéljünk. Összefutottunk a sarkimkávézóban és elbeszélgettünk. Azt mondta hogy ngyon szereti Szivikét, és kiderült ugyan az nap lettünk singlik. de mindketten viszaakarjuk szerezni a párunkat. Ugy döntöttünk, szerepet játszunk :) Elkeztünk ,,járni,, semmi csók, és semmi randi. Csak volt egy besugónk és mikor tudtuk, hogy mikor hol van két galambocska, mi is odatévedtünk kézenfogva ölelkezve. (Az elsö alkalom mikor megláttak minket szinte nem tudtak köpni, nyelni ugy meglepödtek, ugy néztek minket) eltelt igy 2 hónap. már minden nap összejártunk beszélgetni, Tomival nagyon jó barátok lettünk. Ugy döntöttünk egy nap, lemegyünk a kávéházba beszélgeti. ÉS most télleg akaratunk ellenére pont ök is oda jöttek :) és háát egyszer csak közeledtek felénk, mindha mellénk akartak volna ülni. és ekkor elcsattant az elsö igazi forró csókunk, amibe ugy beleéltük magunkat mint ahogy én a romantikus filmekbe. Ha láttátok volna azokat az arckifejezéseket. :)


2011. szept. 9. 00:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. szept. 9. 11:41
 12/16 anonim ***** válasza:

Olyan, mint egy mese. Ez frankón igaz? :-)

Ahhoz képest hogy a kicsi exed vissza akarta könyörögni magát....utána meg gyereket csinál a barbi babának...Na ezt nem értettem. Ha rájöttek hogy nem illenek össze akkor hogy hogy házasság, meg gyerek? Ez kicsit furcsa nekem.

2011. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hehh, hát igen, és igaz. Én sem értettem, de nagyon sokág ellenkeztek velünk, ezt ugy értem minthamindig ugyan azt csinálták volna amit mi, ök nem törvényesen esküdtek meg annyi a kivétel, hanem csak összeköltöztek, és ugy váltak el, elnézést a féreértésért.
2011. szept. 10. 10:08
 14/16 A kérdező kommentje:
Amikor az ex elköltözött cicababától, akkor volt 8 hónapos terhes, a nagysága utánam 2 hétre szült. Ráadásul nekik is kislányuk lett. Érdekes igen az egész sztory még számomra is, és aki nem ismer s nem volt velemn abban az idöszakban talán az sem hiszi el ezt az egészet, ezért megértem. De ez az én kis életem nagyon összefoglalva.
2011. szept. 10. 10:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak az a furcsa számomra, hogy ők még összejöttek és gyereket vállaltak, mikor előtte nyíltan vállalták hogy nem illenek össze. Beismerték hogy csak fellángolás volt....de mindegyik a volt párját szereti stb. Ennyire hogy lehet két FELNŐTT ember felelőtlen hogy erre még gyereket vállalnak.
2011. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát a felelötlenségre nagyon nagyon sok pl van, milyen az akkor még amit én láttam amikor a korházban voltam. 12 éves kislány volt szülni, épp az nap szült mikor én, a pici nagyon picurka lett, az apuka 20 évvel idösebb a kislánytól. Az brutális volt, én lettem rosszul, és nem értem az ilyent, hogy nem fogja a törvény..
2011. szept. 12. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!