Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyek azok a jelek, amelyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a jelek, amelyek arra utalnak hogy egy férfi szerelmes?

Figyelt kérdés
Erősen kiváncsi lennek,és szeretném ha olyanok irnának kiknek egy kis tapasztalata van ezen téren ?
2011. okt. 5. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nézi a lányt, akibe szerelmes. igaz, még nincs túl sok tapasztalatom ezen a téren, mert még nem volt pasim, de azért ezt észrevettem. 16/l
2011. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vannak erre jelek. Csak arra, hogy akar tőled valamit. A jelek egyébként sem megbízhatóak. De ha mosolyog rád, sokat keresi a társaságod, zavarban van tőled stb... nem vagy neki közömbös. De ezeket nem csak a szerelem okozhatja.
2011. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A viselekdéséből, beszédéből is lehet érezni. amiket lehet színlelni simán.
2011. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Általában akkor derül ki, hogy mennyire vagy fontos valakinek, amikor baj ér vagy választani kell közted és valami más között. De ha te ezt kihasználod, jogosan a mást fog, ha normális. De ez sem igaz, mert van aki rövid és van aki hosszútávra is gondolkodik. És máshogy értelmez bizonyos dolgokat, mint te.
2011. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne keress jeleket szerintem, nincs értelme. A gondolatok és érzelmek is lehetnek függetlenek, ellentétesek egyszerre.

Az egyén csak dönt sok mindentől függően. Inkább élj.

A mesterséges intelligenciát ki lehet számítani, az embereket nem.

2011. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi az a szerelem?

Nem hiszem, hogy én érzéketlen vagyok...

Ha te érzel ilyen baromságot, akkor gondold el, hogy a másik ember is érzi, amit te. És próbáld figyelni, hogy ahogy hatsz rá, arra ő hogy reagál, te hogy reagálnál, ha nem úgy reagál, mi lehet az oka annak, hogy nem úgy reagált stb...

2011. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem egyszerű izgalom, vonazódás, valakihez, akit mondjuk szeretsz, kívánsz. Bemesélsz magadnak mindent a másikról gyakran és jó érzéssel tölt el téged, ha rágondolsz. Aztán szép lassan megismered az igazi embert. vagy pofára esel, vagy megváltozik az illető, vagy elmúlik az izgalom, az új iránt.

Ha pedig szereted ahogy viselkedik, szereted a közelét, szereted őt, azért, ami. Akkor normális embernek tartalak. De ehhez ismerkedni kell.

2011. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy magát az igazi lényt imádd, tudnod kel, hogy mi az amit imádsz. Az viszont már sokkal jobban érzékelhető, mint a másik fajta "szerelem".
2011. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vagy nem is tudom...

Engem annyira taszít, amikor egy nő vagy pasi azt hangsúlyozza, hogy mindenap másba szerelmes. Az vonzodás inkább, dugás vágy. Jó neki, hogy olyan szeretheti, aki d..hatja is. Vagy nem tudom.

Az igazi szerelem inkább lelki és érzelmi. Nem ez a nyomi biokémiai. Ahhoz viszont tényleg ismerni kell az embert.


Bár van egy olyan formája is a szerelmnek, amikor baromságokat csinálsz egy tök idegen maitt, mert megfog benne valami. Én emögött azt látom, hogy az illető szintén egy jó kis d..sra vágy már, talál valami izgalmasat, ami eltér az eddigi életétől a másikban és képes azért feladni a mostanit. Ilyen is lehet.

2011. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz jól leírni, végig gondolni és érezni.

A lényeg az, hogy az illető keresi a társaságod, sokat gondol rád, vigyáz rád, igyekszik, hogy te is boldog legyél, szeret veled lenni.

2011. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!