Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom a facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom a facebook-on más lányokat megnéz az mit jelent (sok lányt)? Azok neki tetszenek vagy ismerkedne velük vagy csak úgy vagy mi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és titokba nézegeti őket
2011. szept. 9. 15:25
 2/8 anonim válasza:
100%
Nyugi, semmi komoly, nem ismerkedne velük, csak dugná őket.
2011. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ha megkérdezném tőle azt mondaná hogy ne féltékenykedjek meg hogy nem csalna meg, stb...


de ha ez van...

2011. szept. 9. 16:00
 4/8 A kérdező kommentje:
de volt olyan lány is közte akinek volt pasija, 1-nek meg gyereke is...
2011. szept. 9. 16:02
 5/8 A kérdező kommentje:
megkérdeztem tőle, mondta hogy majd megbeszéljük, de haragszik rám ezért mert megkérdeztem tőle...
2011. szept. 9. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Te nem szoktál más pasikat megnézni az utcán, vagy egyéb helyeken? Igaza is van, hogy haragszik, hagyd rá, hogy nézegeti őket, csak nem foglalkozhat veled egész nap,én is rosszul lennék, ha a barátnőmet kéne egésznap nézegetnem...
2011. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
normális válaszokat nem tudtok adni?
2011. szept. 9. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
én barátom is ezt csinálja, és ha kérdeztem (mert rosszul esik) akkor az volt hogy nincs ebbe semmi, meg ez nem megcsalás. de én úgyvagyok ezzel, hogy ha én őt szeretem nem érdekel annyira más külseje, hogy még fb-on rákeressek,. még utcán szépen csendesen megnézni az más...
2012. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!