Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy esne neked? Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés

Erős a gyanúm, hogy párom facebook függő. Teljesen elképedtem amikor véletlenül nem zárta be facebookját és ő képes volt végig lájkolni az összes kommentet, teljesn mind1 mi volt az. Mint valami gyerek, aki játszadozik (27éves férfiről van szó)

A másik hogy lányok képeit is lájkolja, multkor bemérgesedtem és végigkérdeztem ki kicsoda..olyat is lájkol akit még csak nem is ismer,csak csaj bejelölte és miért ne egyel több ismerős, vagy olyat akire haverja hajt és találkozott vele ugy egyszer, vagy olyanokat akik nyilvánvaló hogy akarnak tőle valamit, és ő ahelyett hogy leépítené őket lájkol, kommeltel (mintha még bíztatná is őket és persze az mellékes, hogy engem megbánt.)

Nem értem miért jó ez neki? Rendesen dolgozik, van hobbija de mégis már facebook nélkül nem bír ki egy napot.

Itt vagyok neki én a barátnője. Ő pedig idegen nőknek kommetlen, lájkol és szerinte ez csak szórakozás, nem akar semmit ezektől a nőktől. De engem zavar.

Te mit éreznél? Mit csinálnál a helyemben?


2011. szept. 10. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne igaza? Te szeretnél olyan emberrel élni, aki mindig a gép előtt ül és más nőket lájkolgat, akinek ez a társasági élete? Én meghülyülnék, ahelyett, hogy kitalálnánk programokat, nézhetném, hogy rólam elfeledkezve egy gép előtt van mindig.Egyik ismerősünk ilyen, még enni is ott eszik, szerintem szánalmas.
2011. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát nem egy 27 éves férfira vall ez a viselkedés, 10 évet letagadhatna...bár a 16-17 éves fiúk közt is vannak nála sokkal értelmesebbek. Nézd, amit leírtál, ez szerintem emberfüggő, erkölcs és alapvető természet dolga. Vagy alapból normálisan áll az ilyen dolgokhoz, és tudja, hogy ha párunk van, akkor nem foglalkozunk más lányokkal ilyen jelleggel, és elküldjük azt, aki tapad.

Szerintem meg kéne neki mondanod, hogy számodra ez elfogadhatatlan, és nem vagy az az ember, akinek ez kenyere.

Vannak normális, megbízható fiúk, ezzel a sráccal meg szerintem úgyse tudsz maradéktalanul boldog lenni.

19/L

2011. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!