Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már "kisebbségi" komplexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már "kisebbségi" komplexusod a párod exe miatt?

Figyelt kérdés

a párommal nyíltan szoktunk beszélni exekről, mindkettőnknek 1 hosszabb kapcsolata volt. én az enyémből úgy léptem ki, hogy érzelem már semmi sem maradt, őt viszont elhagyta a lány egy másik pasiért. ha beszél róla mégis mindig úgy teszi, hogy érzem rajta, ő volt élete szerelmes és soha mást úgy nem fog szeretni. ha megkérdezem mi volt a legjobb szex, legjobb randi, legjobb akármi mind az exével volt. 2 napja ismerte, mikor bemutatta a szüleinek.

nem vagyok féltékeny csak néha olyan kisebbségi komplexusom van, hogy vajon lehet-e olyan jó a párkapcsolatunk vagy mindig csak halovány utánzata marad az előzőnek. volt már valaki így ezzel? mi lett belőle?


2011. szept. 11. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam exekre féltékenykedni, mert van egy egészséges önbizalmam és tudom, hogy nem véletlen választott engem a párom. Ha meg mégis vissza tudja csábítani az ex, akkor ez a kapcsolat ennyit is ért. Inkább rám szoktak fújni az exek, leszarom őket.
2011. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

köszi. 1 hónapja vagyunk együtt. sok dolgot csinálunk együtt, abban nincs hiány. de beszélgettünk szerelemről és mondta, hogy csak az exébe volt szerelmes 28 év alatt. szóval a legjobb mindenből az exével volt. én viszont nem vagyok így. persze igyekszem magam adni, nem gondolni erre. sok mindenben tudtam neki újat tanítani, legyen szó szexről vagy hétköznapokról. hát, remélem egy nap ez az érzés elmúlik.

végül is a lány megcsalta több hónapon át majd elhagyta, de ez az érzéseken nem mindig változtat.



Itt az a fő probléma, hogy a pasid még messze nincs túl az exén. Az emberek nem szoktak ilyeneket mondani, ha már túlléptek valamin. Mondjuk én eleve nem kezdenék olyannal, akin látszik, hogy még az exe után vágyakozik, neki is szar meg nekem is. Engem ne használjon senki pótléknak meg búfelejtőnek.

2011. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
áprilisban mentek szét egyébként. most kezdett el keresgélni, így találkoztunk.
2011. szept. 11. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!