Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tényleg szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg szakítanom kellene vele? Hogyan hagyjam el, ha nem tudom?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve együtt vagyok,és magam mögött tudhatok egy sor szerencsétlenül végződött kapcsolatot.

Mielőtt megismertem,2 évig egyedül voltam,és nagyon rossz volt a magány,depresszióban szenvedtem,szörnyen boldogtalan voltam.Majd megismerkedtem a párommal.Más volt mint a többiek,odafigyelt rám,törődött velem,összeköltöztünk,és amíg nem volt munkám 1 évig ő viselte gondomat.Majd egy év után kezdődtek a gondok.

Az első csak egy ártatlan pofon volt,semmi több,szilveszter volt,és a barátjaihoz akartunk menni,de én azt mondtam h én nem szívesen tölteném velük,ugyanis az egyik hajtott rám,a másik meg drogos bunkó volt.

Na erre kaptam egy pofont,és aztán felháborodtam,és még idegesebb lettem,ezért vitázni kezdtem vele,de már a szobában,hirtelen kaptam még 1et,és elkezdett folytogatni,utánna az ágyra lökött,és ráült a mellkasomra.

Utána kaptam még egy pofont,és aztán békén hagyott

Kibékültem vele,az a lényeg.Pár hónapig semmi,aztán almát ettünk egy nap,és megkínált engem is,direkt persze a rohadtat adta nekem,erre én meg idegességből kidobtam,ő meg hozzám vágta,a szememet találta el,ami kék zöld lett 1 hétig.Egy idő után megbocsájtottam neki.

Tényleg hülye lennék?


2011. aug. 17. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hülye, az biztos...

a szüleim is így vannak, már a válást fontolgatja anyám, mert az apám is ilyen agresszív....minél előbb költözz el tőle, és ne is mondd el neki, hogy szakítani akarsz, mert különben még egyszer megver(lehet hogy még meg is öl)....

ha telefonon keres, akkor nyomd ki neki....ilyen agresszív emberel ne akard leélni az életed, mert az lesz, mint velem és anyámmal....amikor lesz gyereketek, akkor minden áron meg akarja ölni, hogy vele foglalkozz....vagyis szerintem ezt tenné :/

2011. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jó tudom hogy én tettem fel a kérdést,és ha nem tetszik a

válasz,az az én hibám,volt hogy hazamentem,és szakítottunk,

de felhívott,és addig tépelődtünk h vissza mentem hozzá.

Van olyan hogy nagyon ideges lesz,és olyankor nem is lehet hozzászólni sem,mert olyankor durván idegbeteg lesz.

Pl cigizünk és volt hogy kimentem rágyújtani,általában együtt szoktunk,és utánnam jött az udvarra és hozzám vágta a papucsot,mondván h te kijössz nélkülem cigizni?

2011. aug. 17. 10:21
 3/15 A kérdező kommentje:
Anyám meghalt,csak apám van nekem,vele meg nem olyan jó a kapcsolatom,ha hazamennék megint az várna rám mint régen,veszekedés,kiabálás.
2011. aug. 17. 10:23
 4/15 A kérdező kommentje:
gyereket meg nem szeretnék,max 10 év múlva,akkor meg még ki tudja mi lesz.
2011. aug. 17. 10:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok =)

szerintem akkor próbálj albérletbe költözni, vagy rendes házba, és addig, amíg nem lesz valaki, aki kedves és nem lesz könnyen agresszív....de mindenféleképpen ejtened kell, mert lehet, hogy rosszabb is lesz :/

2011. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ilyen hülye vagy, akkor viseld csak el. Egyáltalán, minek raktad ki a kérdést, ha úgysem jó neked semmiféle átmeneti megoldás?!

Költözz apádhoz egy kis időre, viseld el a kiabálást, legalább senki nem ver agyon. Dolgozz, tedd félre a pénzt aztán majd elköltözhetsz onnan.

Ha meg ez nem tetszik, akkor maradj ott és várd meg míg annyira megver, hogy tényleg el is AKARSZ menni, nem csak sajnáltatni magad.

2011. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hogy lehet vki ennyire bunkó

te azt hiszed h csak úgy ilyen könnyen hátat lehet fordítani

egy kapcsolatnak??

mikor nem volt ruhám vett nekem,eltartott mikor egy fillérem se volt!

Nem rossz ember ő,csak néha elhamarkodottan cselekszik!!!

2011. aug. 17. 11:57
 8/15 anonim ***** válasza:

én 28 éves nő vagyok.. és bizony .. nekem ez családon belüli erőszaknak tünik, csak te még nem látod..

keress rá a neten.. ciklikus, periódikusan ismétlődik.

A bántalmazott(te) elhiszi, hogy sokkal tartozik, mentegeti a bántalmazót(párod) talán még magadban keresed a hibát.. összeveszés.. (tetőzés) majd kibékülés és jön a z unevezett boldog időszak... de annak hamar vége.. és újra a verés... ha gondolod.. Nane.. egyesület.. stb... tanácsadás.. van munkád szakíts meg vele minden kapcsolatot és lépj.. amég tudsz..mert koporsóban nem jó az élet... vágod..

2011. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bunkó. De ha mézesmázosan elmondom, hogy jaaaaj, mennyire szar neked, őszintén sajnállak brühühü. Vett neked ruhát? Eltartott? És akkor már megüthet?! Akkor apukáddal mi a bajod? Ő még fel is nevelt nagy valószínűséggel. Akkor most?

Nem tudom, ha tényleg lépni akarnál, akkor lépnél. Nálad még nem telt be a pohár. Majd ha betelik meglátod, hogy nekem volt igazam. Remélem már nem lesz túl késő.

2011. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy "nem rossz ember, csak elhamarkodottan cselekszik"... Hát, szerintem ha elhamarkodottan megölsz egy embert, akkor ugyanolyan gyilkos vagy, mintha előre tervelted volna ki. Tényleg őszintén remélem, hogy felnyílik a szemed.
2011. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!