Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfi bármit, bárhogyan csinál, az a nőnek sohasem felel meg, mindig elégedetlen valami miatt?

Figyelt kérdés
Legyen az szex, egy ajándék, egy polc összeszerelése, stb. Magyarázza el valaki, aki már rájött erre vagy egy nő, aki tudja miért csinálják ezt.
2011. szept. 12. 11:13
1 2
 11/19 napietus ***** válasza:
82%

figyelj, a szexről nem beszélni kell, hanem csinálni.


amúgy vannak olyan emberek (férfiak is egyébként), akiknek soha semmi nem jó, amit más csinál. az ilyen ember kellemetlen kolléga, idegesítő beosztott, borzasztó főnök és elviselhetetlen társ. kerülni kell nagy ívben.

2011. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"figyelj, a szexről nem beszélni kell, hanem csinálni."


Űristen, lődd már le magad. Attól, hogy valaki csinálja még meg lehet beszélni. Lehet, hogy te úgy élsz a férjeddel, hogy kussban elmentek a problémáitok mellett, de értelmes emberek mindent megbeszélnek.

2011. szept. 12. 11:54
 13/19 napietus ***** válasza:
de nálatok nincsen semmi konkrét probléma. ha a barátnőd azt mondta, hogy neki így jó, akkor mit feszegeted? Neked is jó, neki is jó, nem kell ott problémát gerjeszteni, ahol nincs...
2011. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Mert a férfi nem néz ki elég jól. Ha álmai pasija lenne külsőre, a nő még annak is örülne, ha a férfi minden nap részegen megveri.
2011. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod egyszer anyám megkért hogy keressek meg neki égy zséda számot és töltsem át a mobiljára.


Itt állt felettem és folyamatosan az elképzeléseit mondogatta.

Ne oda írd be google-be hanem fentre.

Nem jó ez az oldal.

Ne kattingass már ide oda

Jó az kell , de nem jól másolod , ja mégis.

Miért total commandert használsz ? nekem sajátgéppel mutatták.

Hova másolod ? nem oda kéne , ja mégse mégis jó helyre akartad.

Ó bocs nem ez a szám kell.


Azóta nem kért meg újra (szerencsére).

2011. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Már csak exbarátnő és csak egy példa volt. Nem gerjesztem sehol a feszkót, de attól még le lehet ülni és lemondani, hogy ez és ez volt benne a jó, az jobb volt, mint az, stb. Vagy ez ennyire nem szokás?
2011. szept. 12. 12:21
 17/19 napietus ***** válasza:
hát nem tudom, lehet a szexet magyarázgatni, boncolni, elemezni, de én nem látom értelmét. ha 2 ember között megvan az összhang, akkor jó a szex is, ha nincs meg, azt nem lehet 10 órás dumával sem helyrehozni. sztem a szex egyfajta lakmuszpapír: megmutatja, ha gond van.
2011. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 napietus ***** válasza:
12:13-as: jaj, anyám is ilyen :) apu azt szokta mondani, vagy azt mondd meg, mit csináljak, vagy azt, hogy hogyan :D
2011. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy TÉNYLEGESEN szerelmes nőnek, aki elégedett a párkapcsolatával, kedve lenne kritizálni bármit is. Én legalábbis, ha érzelmileg-testileg kielégítő párkapcsolatban élek, nem tudnék hibát találni ilyen pitiáner dolgokban. Lehet, hogy az adott nő már nem szeretett igazán, esetleg te sem szeretted őt, és kész is van az ördögi kör. Általánosítani amúgy egy nagyon buta és kényelmes dolog. És még értelme sincs :D
2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!