Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már együtt hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt hosszabb ideig nős pasival?

Figyelt kérdés

Elvált miattatok?

Érdekelne kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatba?


2009. ápr. 22. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
nem voltam.
2009. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
en meg nem voltam hosszu ideig nos pasival es nem is leszek...nekem az ilyen kapcsolat nem mukodne
2009. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Én már 2 éve egy nős pasival vagyok, de annak a pasinak én vagyok a felesége :D

Olyannal, akinek nem én vagyok a felesége, még nem voltam, és nem is tervezem..

2009. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Én voltam....de nem én voltam a felesége.úgy 15 évvel volt idősebb nálam......nem hagyta ott a feleségét szerintem nem is tervezte.Aztán rájöttem mi lenne ha együtt maradnánk és én 30 éves lennék ő meg 45......vááá.Jobb is így
2009. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki azt írta, h nem volt és nem is akar nős pasival kezdeni, azt mind lepontozzák?? Vagy itt csak az igen a jó válasz? Mert ha megnézem a vastagbetűs kérdést, a nem is a kérdésre válaszol..
2009. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem de jó nagy szemét aki el vesz valakit a családjától!*
2009. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy szemét de a kérdés nem ez volt.Persze veled nem történt meg hogy beleszerettél egy férfiba akinek családja van.Adj hálát az Istennek.Tudod az ember olyan lény aki az érzelmeinek nagyon nehezen tud parancsolni.
2009. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

voltam,de rövid ideig csak. Nem engem választott. :(

Most is tervezem hogy leszek,épp alakulóban van valami.

2010. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!