Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg minden embernek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden embernek van párja vayg ez csak amolyan, a párkapcsolatban élők által szajkózott közhely?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

senkinek nincs ideális párja aki azt várja hogy érte jöjjön...

"küzdeni" kell egy jó kapcsolatért, és kompromisszumokat kell kötni minden kapcsolatban.



szóval igen, csak egy közhely.

amúgy ezt szerintem pont hogy nem a kapcsolatban élők mondogatják...

2011. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ideális pár. Vannak emberek, akikkel jobban közös nevezőn vagy, és ha egy ilyen emberrel szerelem is alakul, akkor ő a számodra legtökéletesebb pár. Ez nem azt jelenti, hogy nem lesznek zökkenők, ez annyit jelent, hogy könnyebben túl lesztek rajta, meg tudjátok beszélni.
2011. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval.

Én is igen nehezen bár a legváratlanabb pillanatban találtam meg. Nagyon sok dologban közös megegyezésre kellett jutni, elviselni/hozzászokni a másik szokásaihoz, barátokkal kijönni(avagy nem ebből adódóan "veszekedés"->megbeszélni) stb.

Az lehet hogy mindenkinek meg van írva egy társ viszont a lehetőséggel és a helyzettel neked/nektek kell boldogulni és kompromisszumot kötni, hogy egy életre szóló kapcsolat legyen! :-)

2011. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát igen,van,ki megtalálja. Én nem ezek közé tartozom.
2011. szept. 12. 13:18
 5/15 napietus ***** válasza:
48%

nem, ez butaság, én nem hiszek benne. hiszen mi van akkor ha a "párunk" Kambodzsába születik? sosem találkozunk...


én inkább amondó vagyok, hogy azok közül az emberek közül, akikkel kapcsolatunk van, lesz egy, akivel stimmelünk és leéljük az életünket. valószínűleg sok ilyen ember van, de nem minddel találkozunk.

2011. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Közhely. Kompromisszum? Majd ha fagy. Mit tudok tenni? Lesz@rom.
2011. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik összeillenek, és vannak, akik kevésbé. Abban nem hiszek, hogy bárki bárkibe beleszerethet, akivel összezárják.
2011. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy egy hülye közhely. Szerinted hányan élik le egyedül az életüket?
2011. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sokan biztosan. De én nem akarok egyedül élni. Nekem kell egy lány.
2011. szept. 15. 16:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Nincs minden embernek párja! Ez baromság! Nekem sincs, pedig 21 leszek idén...


F

2011. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!