Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es és nagyon tetszik az évfolyamból egy lány,és nemtudom hogy mit lépjek..

FB-n szoktunk beszélgetni de amúgy nem merek odamenni =/

Tudok yol breaktáncolni 2 áve tudom az nagyon tetszik neki.

5let??


2011. szept. 12. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hadsereggel.
2011. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ucsiha Madara ***** válasza:
Belenézöl egyenesen a szemeibe, aztán asszondod: "Héj bébi te még én mostan randizunk", oszt ennyi a sztori.
2011. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha kőgazdag vagy, akkor tökmind1 mit mondasz nem tudod elbszni..
2011. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjad neki, hogy tetszik. Akár FB-n is, ha neked az könnyebb. Mondjuk egy péntek délután és hétvégén találkozzatok.

Ha meg brékelsz, akkor toljad neki a bréket, ha szereti.

2011. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ucsiha Madara :D Így bészéjlünk, eh?
2011. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössza gyors válaszokat :D hülyeséget mellőzni pls.. xD
2011. szept. 12. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:

hallod sztem ne brékelj neki ha nem kéri, de ha kéri akkor is óvatosan nehogy szarul érezd magad utána.

én is tudok egy pár trükköt(szaltó variációk), de tudnod kell mikor tudsz jól kijönni a dologból, úgy nem szabad ha le sem sz.r senki ,akkor csak szánalmasnak fogod érezni magad:D


nekem meg egyel alatti évfolymból jön be egy csaj ,néha mikor egymásba botlunk beszélünk 10mp-et és nem tudom eldönteni hogy neki is bejövök annyira mint ő nekem.

úgy meg nem merek lépni:D

bocs az offért de jól esett xd

18f

2011. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha van pasija és szereti akkor sehogy(sok esetbe)ha nincs akkor meg gyorsan.
2011. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!