Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne ebből valami? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne ebből valami? Vagy nekem kéne bátorítani?

Figyelt kérdés
Van, hogy állandóan engem néz, köszön meg mintha tényleg érdekelném, máskor meg nem is köszön (bár akkor barátnőmmel voltam), szóval lehet, h azért viselkedik máshogy. de esetleg lehetne ebből valami? vagy nekem kéne bátorítani?
2009. ápr. 22. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
manapság a pasik lusták csapni a szelet valakinek... mégha egy picit mégis, azt várják hogy mi is reagáljunk vissza sokkal jobban mint kéne... szinte elvárják hogy mi udvaroljunk nekik... :S evvel én is gondban voltam... vagyok is... szerintem ha nem akarsz te udvarolni akkor a legtöbb amit tehetsz hogy felkelted az érdeklődését, és aztán hagyd hogy fusson utánad! ;)
2009. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!