Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira sz*r ez a helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sz*r ez a helyzet. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van párommal és nagyon szeretem Őt.

Azonban van egy fiú az osztályomban aki nagyon bejön mind külsőleg,mind a viselkedése,minden.Az ilyen fiúkat én mindíg kerülöm,hogy ne legyen"kisértés",de ebben az esetben nem tudom,hisz egy osztályba járunk.

Már mondtam neki,hogy szeretem a párom és nem akarok ilyen dolgokba belemenni.Neki is van barátnője,de olyan vonzó,hogy...

Tehát,tudom,most minden rib*ancnak elmondtok majd és joggal.De kérlek,utána írjátok le azt is,hogy hogyan hárítsam el ezt a "veszélyt"


2011. szept. 13. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy abbahagyod a kur-válkodást.
2011. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
na először is valószínűleg barátod van és nem párod,másodszor ha kerülnöd kell a fiúkat,hogy ne ess kísértésbe akkor nem szereted a barátod,gondolkozz el, aki igazán szerelmes még ha lát is jó csávókat,hiába tetszenek neki nem gondol többre csak arra hogy jól néz ki ennyi,hány éves vagy?
2011. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hülye ku*va!!!


Te vagy az Nina ?


ne foglalkozz avval gyerekkel ha tényleg szereted a párodat akkor nem fog ez a fiú közbe tenni nektek!

2011. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Moszuke ***** válasza:

hát gondolj arra, hogy a párodnak ismered a negatív tulajdonságait is mégis szereted őt..(elvileg)


ennek a csókának meg CSAK csupa-csupa pozitívat ismersz..(hát így nem csoda, hogy "tetszik")


na.. a többit találd ki..

2011. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kössz!Én is sajnálom,hogy ezek a hülye érzések törtek rám és jól pofonb*sznám magam ha tudnám...

Valakinek valami más tanács?Ami segít is a helyzetemen?

2011. szept. 13. 15:36
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Én pofán b@szlak...
2011. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kur*a vagy!


Amúgy gondold végig. A párodat ismered a legjobban. Ha lecseréled akkor vagy jó vagy szar lesz és felmerülhet az is hogy megcsal meg stb. Utána meg már nem mehetsz vissza a párodhoz... Ha szereted vele maradsz és szépen nem beszélgetsz és próbálod távol tartani magad tőle. Amúgy gondolj arra hogy mi lenne ha a párodnál állna fel a helyzet. Az neked hogy esne?


20/F

2011. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi Moszuke,ez igaz...Egyébként 20éves vagyok.

Milyen Nina?

2011. szept. 13. 15:39
 9/14 anonim ***** válasza:
sztem toljátok group-en be azt mindenkinek jó!!
2011. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Természetesen rosszul...:/Holnap megmondom neki,hogy inkább ne beszéljünk többet.Könnyű mondani mondjuk,bár ilyen könnyű lenne megtenni is.
2011. szept. 13. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!