Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek ezt a lépést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek ezt a lépést? Fiúk, hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivel kezdünk "ismerkedni", még úgy nem beszélgettünk igazán, csak köszönés, meg köszi meg szívesen meg szemezünk, mosoly... nosss a közeljövőben lesz a névnapja, ti esetleg odamondanátok neki, h boldog névnapot? hogy reagálnátok erre fiúk? vagy jó 5let ez?
2009. ápr. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon jól esne, jó ötletnek tartom! Sok sikert ;)
2009. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fiú, de sztem ebbe nincs semmi rossz. :D Sztem jó ötlet.
2009. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én személyesen is mondanám neki,hogy boldog névnapot,két puszi kíséretében,aztán küldenék neki e-mailben egy szép névnapi versikét vagy idézetet!

Aztán majd csak kialakul valami!

Sok sikert!

Üdv!

2009. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hááát... ha még csak köszönés, szívesen, köszi volt, akkor nem kéne...:/ Bár ha tetszel neki, akkor mindenképp jól esne neki.:) De ha már beszélgettetek is a köszin, szívesenen kívül, akkor simán odamondhatod neki.:)
2009. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb így voltam egy lánnyal, mint ahogy te lehetsz a sráccal, nekem iszonyatosan jól esett, igaz, hogy el is késett vele pár napot, meg 1szer láttuk akkor még csak 1mást, de ISZONYATOSAN JÓL ESETT !!! Tuti jó 5let ! ;)
2009. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha engem felköszöntene 1 csaj( olyan aki bejön mindentéren) fognám magam még a héten megimerkednék vele

:)

2009. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én pofánvernélek
2009. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!