Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akikkel tegnap (vagy nemrég)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel tegnap (vagy nemrég) szakítottak! Hogy viselitek, mi történt, és mit csináltok ma?

Figyelt kérdés
kicsit nehezen viselem, és nem akarom azt érezni, hogy csak velem történt ilyesmi :) már nem kölyökszerelem volt, és azt remélem, pár nap pihenő után meggondolja magát. a szakítás gondolata bennem is felmerült, de úgy voltam vele, ketten megoldjuk.
2011. szept. 14. 10:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Velem szakitottak kb 1 hónapja, az elején én is vigyirogtam, hetekig, de mostanra eljött a hiányzik időszak. Akkor azt gondoltam hogy ő szakitott, ilyen piti ügyért, ilyen gondolkodással jobb is ha nem vagyunk együtt. De végül napról napra egyre roszabb. Persze nem első eset, és 20 éves vagyok, tudom hogy jobb is lesz mint régebbi kapcsolat szakitásakkor, vagyis merem remélni, de hát egyelőre rossz. Napról napra rosszabb.
2011. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!