Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudok egy "földi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok egy "földi" férfiba se beleszeretni?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok. Egyetlen egy földi férfiba se voltam még szerelmes. Életem első és egyetlen szerelme Marco. (Marco a Jéghegyek Népe című könyvsorozatban szerepel). 8 éve szerelmes vagyok belé. 8 éve minden éjszaka róla álmodok. 8 éve nem telik el úgy egy nap hogy órákon át ne gondoljak rá. És most nem túloztam! Olyan mintha minden nap velem lenne. Tudom hogy ez őrültség mert Marco egy kitalált szereplő jobban mondva karakter. De nem tehetek róla nem tudom őt elfelejteni, és már kinyír ez a plátói szerelem! Nagyon sok férfival megpróbáltam már elfelejtetni Marcot. Egyszer sem sikerült. Most mit csináljak? Kérlek titeket normálisan válaszoljatok!
2011. szept. 14. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy földönkívüli lény vagy.
2011. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Még mindig idióta vagy.
2011. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!