Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a másikba szeretett bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a másikba szeretett bele?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy darabig egy sráccal, elmondása, tettei alapján nagyon megkedvelt, szeretett velem lenni, és mindent vitt a szexuális életünk.

Nem vagyok könnyen kapható testileg, de a lelkem még lassabban adom oda... Ő kitartóan ostromolt,h bízzak benne... Lassacskán ment, de fordítottan arányosan ő elvesztette az aktivitását a "kapcsolatunk" lelki részében. Megpróbáltam megbeszélni, azt mondta,h nem akar elveszíteni, de nem akar most komoly kapcsolatot (nyílván csak velem nem)... Mondtam,h akkor legyen vége, nem haraszom, de nekem ez nem oké..

SZakítottunk, de nem hagyott... Nem hagyta,h elfelejtsem, újra és újra és újra próbálkozott... Hogy hiányzom, velem akar lenni, beszélgetni akar, hallani, tudni rólam...

Féltékeny volt...

Egy idő után , mivel úgy éreztem őszintén bánja,h vége, adtam egy újabb esélyt...Csodás napokat töltöttünk együtt... Nem erőszakoskodtam, ő akart romantikázni, séta, borozás, vacsi, barátokkal közös programok, puszik, ölelések és csak bónuszként a szex, fő a lelkizés volt..


Majd hipp-hopp, napokra rá, kiderül,h vki másba szerelmes...


Esküszöm,h nem vagyok idióta, nem bemagyaréztam, objektív emberek szerint is szeretnie kellett, mert nem lehet egy szinten túl megjátszani...

De valszeg nem szerelemmel szeretett...

Miért abba a másikba tud beleszeretni????


2011. szept. 5. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak leakart fektetni -.-" Ez nem esett le?
2011. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez hosszú hónapok eseménye...

A szexre kicsit várnia kellett, de már régen megkapta, kipipálhatta volna...

Tudom,h jó volt neki velem (nagyon), de megér neki hónapokig tartó színjátékot, meghívésokat, vacsikat, közös baráti programokat, családi bemutatást az,h közben szexelhessen velem.

Nagy bók,ha ennyire jó vagyok:S

2011. szept. 5. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert kifogtál egy igazi bunkó pasit, egy hazugsággyárost!!!


Ha normális pasi kell, írj nekem! :)

2011. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez olyan szemétség:(

Hogy hazudhat vki ilyen jól???!!!

És,h a francba vegyem észre legközelebb,h őszintén közelednek-e felém? Ez is végig annyira hiteles volt...

2011. szept. 5. 12:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd ez olyan, hogy én is. Nem akarja a lány, lelkizés stb, feladom azt az oldalamat amit tartanék -mert olyan vagyok valójában, csak azért, hogy a lányt lelkileg is levegyem a lábáról. Aztán, amikor és amire sikerül, már nem értékelem, mert nekem nem marad semmi és ugyanúgy nem képes viszonozni, ahogy én csináltam. Ott állok viszonylag kiszolgáltatva és az már nem nagyon jó. Szóval ilyen voltam, de ba.ssza meg az a nő amelyik ilyet vár egy palitól. Megkapja, de úgy jár, ahogy te. Őszinte volt a gyerek, csak ő királylánnyá tett, te viszont nem vetted komolyan a helyzet súlyát, hogy ezért neked belőle kell királyfit csinálni. A másik lány valószínűleg tudta értékelni a srácot, aki így valakinek érzi magát, nem mint melletted. :-)
2011. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szóval ha túl nagy ára van egy lánynak, azt kerülni fogom. Tankcsapda: "Mind a ketten vesztenénk, ilyen háborút még soha senki nem nyert"
2011. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Királlyá tettem, hidd el...

Nem bánom, mert nekem tényleg az volt... Nem véletlenül szeretett velem nyílvános helyen megjelenni. Feszített, férfi volt, én meg nő...

Nem nyavalyogtam soha, de éreztettem vele,h szükségem van rá, védhetett, tudtam gyenge nő lenni, de önálló egyéniség is egyszerre, nem csüngtem rajta. Emancipált vagyok, de sütök, főzök, neki pláne, mert szerettem...

Ha úgy adódott kezdeményeztem a szexben, de legtöbbször azt szerettük,ha ő vadul letámadhat... Voltak igényeim , vágyaim, ezeket elmondtam, de teljesítettem amire vágyott...

Arról meg nem tehetek,h én egyetemet végeztem, ő nem és ez esetleg zavarta (sosem! éreztettem vele) És arról sem,h ő nagyon pénzközpontú, de csóró gyerek... Mindig hagytam,ha erősködött,h ő fizet, de megmondtam,h szívesen felezek vagy meghívom néha, csak a tisztesség kedvéért, de nem hagyta az egoja... EL kellett adnia az autóját, de én azt hittem,h segítek neki,ha elviszem ide-oda én magam a kocsimmal...

Lehet,h emiatt érezte magát kevésbé királyfinak, de erről nem tehetek:(

Kérésére még új munkát is szereztem neki:(

2011. szept. 5. 13:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Most vagy csúnyán átvert, vagy az van, hogy te voltál neki az ideális nő, minden stimmelt, mindenben megfeleltél neki, de nem tudott beléd szeretni. Azután, mikor szakítottatok, megbánta, mert úgy gondolta, nem biztos, hogy talál még egy ilyet, úgyhogy annak ellenére, hogy szerelmes továbbra sem volt (vagy azt hitte, hogy igen, de igazából nem is tudta még, milyen az igazi szerelem) visszakönyörögte magát hozzád.

Csak aztán talált valakit, akibe tényleg beleszeretett.

Vagy maga sem tudja, mit akar.


Én többször nem fogadnám vissza.

2011. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ahogy nézem te mindent megtettél, h jó legyen neki és örültél, h vele lehetsz, stb. Őt valszeg zavarta a végzettséged, meg hogy elvitted kocsival, de talán tőle kéne megkérdezni, de viszont a múltat már nem érdemes bolygatni!

Még mindig ott tartok, h szívesen venném, ha írnál nekem, én őszinte vagyok mindig, mindenkivel (még ha le is pontoznak itt olykor).

2011. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazad van, én arra tippelek,h az agyával (és nemesebbik részével) tudta/érezte,h én vagyok neki a megfelelő nő. Mondta is,h nagyon szereti bennem,h toleráns vagyok...

Mert aki nem szeret vkivel lenni, az önként nem tölt el órákat a társaságában,h úgy kelljen "levakarni" (nyílván nem akartam én levakarni, de vannak kötelezettségek, meló stb)...

De vmiért a szíve nem dobbant meg...

VIszont önző módon, amíg tudott, magának akart megtartani, mert túl jó voltam ahhoz,h másnak engedjen át...

Ebből is látszik,h nem szeretett, mert tudott önző lenni:(


De visszatérek megint az elejére: Miért tudja azt a másikat szeretni, engem meg nem:( ?????

2011. szept. 5. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!