Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. E. G. Í. T. S. É. G.! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. E. G. Í. T. S. É. G.! Nem tudom mit tegyek! Kész káosz az életem! Három férfiba vagyok szerelmes? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik, de 3 fiúba vagyok szerelmes! Az elsőre 2 évet vártam! 2 éven át szenvedtem miatta mert nem vett engem észre! Később viszont elkezdtünk beszélgetni, kiderült hogy tök hasonló az érdeklődési körünk.. Nagyon közel kerültünk egymáshoz. És most jön a második... Vele tavaly ismerkedtem meg. Eleinte jó haverok voltunk, nagyon sokat tudok vele nevetni, nincs még egy olyan ember akivel annyit tudnék. Az utóbbi időben vele is nagyon közel kerültünk egymáshoz, nagyon sok időt töltünk együtt. Néhány hete rájöttem hogy vonzódok hozzá! És még az elsőhöz is ugyanúgy vonzódom mint régen! Mind kettővel kb ugyanannyi időt töltök! És akármelyiket meglátom a szívem a torkomban dobog és olyan mintha 1000 pillangó repdesne a gyomromban! És még csak most jön a java. Kb egy hónapja az egyik barátnőm bemutatott az egyik unokatestvérének. Az első látásra megfogott benne valami. Amikor megláttam olyasmi történt ami velem még soha...! Elakadt a szavam! Nem tudtam egyetlen értelmes mondatot se kinyögni! Hebegtem-habogtam! Kellett vagy 10 perc mire össze tudtam szedni magam! Aztán még az nap összehaverkodtunk. Túlságosan is. Nagyon sokat találkozok vele és ugyanazok a "tünetek" jelentkeznek vele is mint a másik kettőnél! Nem tudom hogy ez lehetséges-e.. de mindháromba beleszerettem! És a hab a tortán az hogy mindhárom járni akar velem! És nem tudom hogy kit válasszak. Ezért kiterveltem azt hogy egy hétig nem találkozok egyikkel se és amelyikre a legtöbbet gondolok azt választom. De sajnos ez se jött össze. Egyik nap az elsőre, másik nap a másodikra, harmadik nap meg a harmadikra gondolok! Be kell vallanom magamnak..

Mindhármat egyformán szeretem és ha valamelyiket választom az biztos hogy nem fogok tudni élni a másik kettő nélkül!

Most mit tegyek? 20/L


2011. szept. 15. 23:34
1 2 3
 11/25 Solarian ***** válasza:
91%
S.T.A.L.K.E.R. Szerintem játszd ezt.
2011. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2011. szept. 16. 22:33
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem olvastam el a szöveget, csak a "kérdést".


Szerintem olyan nincs,hogy valaki több emberbe legyen szerelmes...Engem ez annyira ki tud borítani.. Az ilyenek, akik ezt mondják, azt se tudják,hogy mi az a szerelem, csak dobálóznak ezzel a szóval.

2011. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
csak meg akarod magad k.ratni az összessel...szerintem ezt nem szerelemnek hívják..de Te tudod.
2011. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked én már rég nem találkoztam olyannal aki elnyerte volna a tetszésem.
2011. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

Miért lenne r..., ha jól veszem ki, még egyikkel se volt konkrétan semmi, csak ismerkedik, és mivel egyikkel se jár, egyiket se csalta meg.


Én is voltam ilyen helyzetben, utólag úgy értékelem, hogy ha nem tudsz dönteni, egyikbe se vagy igazán szerelmes. A szerelmes ember minden kétséget kizáróan tudja, hogy kibe szerelmes, és akármilyen egyéb lehetőség kínálkozik, leszarja.


Ha jól értem, az elsőtől a hasonló érdeklődési kört, a másodiktól a kellemes szórakozást, a harmadiktól a jó kinézetet "kapod". Keress olyan pasit, aki minden szempontból megfelel (vagy a legtöbb szempontból), illetve aki mellett nem hiányolsz mást.

2011. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem válazd a 3.-at. ugyanis, ha tényleg szeretnél valakit, rihtig nem zúgnál bele másba.
2011. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
34%
Én kettőbe vagyok..Elég szar a szitu..Ha a kettő egy lenne...hmmm tökéletes lenne...de majd elválik nem erőltetem, csak nálam tudnak egymásról és tudják hogy úgy is elfogom dönteni..:) Szal neparj kialakul
2011. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kit választottál?
2014. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségzavar megnyilvánulása a több személybe való beleszeretés.
2021. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!