Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, elég lehet mind ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, elég lehet mind ez?

Figyelt kérdés

(Ne haragudjatok ha hosszúra sikerült kérlek olvassátok végig ) :)

Üdv. Októberben töltöm a 16-ot kicsivel több mint 3 éve ismertem meg egy lányt.És már az első pillanatban megfogott benne valami.Nem a legszebb és nem a leg karcsúbb, de még is 1-2 hét alatt, halálosan bele szerettem.Aztán bonyolódtak a helyzetek, sok próbálkozás után összejöttünk.Ezután volt egy motor balesetem, ami igen csak kihatott a kapcsolatunkra.(magyarul úgy ahogy volt meghalt).A negyedét sem érezte azt mint én, de ennek ellenére nem törődtem bele annyira elvakított.találkozgattunk, próbáltuk újra fel éleszteni a kapcsolatunkat kisebb-nagyobb sikerrel.Voltak zűrök közben, és mire ezeket mind 2-en felejteni tudtuk, és egymásra koncentráltunk, akkor a szüleim kitalálták, hogy költözzünk Hollandiába. Kapaszkodtam, de a szüleim ellen nem tehetek sok mindent emellett gondolnom kellett a jövőmre. Miután kijöttem sokáig nem beszéltünk. Majd megkeresett és feljött a téma, hogy neki elég lenne az is ha szünetekben haza mennék. 4 hónapja vagyok kint, és nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá. Esténként előttem van az arca, és elszorul a torkom.. Lehetett volna azóta 10 másik, de rajta kívül nem kell más. Nem az a nagyon pasizós fajta. Megbízom benne,. De félek belekezdeni. Szerintetek 3 évnyi tatrós szerelem elég? (normális válaszokat nagyon megköszönöm)


2011. szept. 16. 05:18
 1/3 A kérdező kommentje:
1800 km
2011. szept. 16. 05:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok kamuzni neked,uh őszinte leszek,ez halott ügy.

Te külföldön vagy,nem tudsz vele találkozni,ez ennyi.

De sebaj,ott a vigalmi negyed az nagyon klassz hely.

Oda menjél el szépen,50eurót kicsengetsz a néninek és már mehetsz is be a kirakatba hozzá.

Az a tuti.

Persze csak ha Hollandián belül Amszterdamba mentetek.

2011. szept. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

".A negyedét sem érezte azt mint én, de ennek ellenére nem törődtem bele "

Szerintem is halott ugy. Es 16 evesen senkinek sem eleg, ha 4 havonta latja a pasijat. Mellesleg az nem is kapcsolat.

2011. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!