Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ennek jövője? Én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek jövője? Én egy 30éves férfi vagyok a barátnőm pedig 41éves. Van egy 16éves lánya nekem egy 3éves fiam. Lehet ennek a kapcsolatnak jövője vagy inkább hagyjam és maradjon az ami eddig volt. Össze akarunk költözni érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha szeretitek egymást, ne hagyjátok, hogy a korkülönbség vagy a gyerekek közétek álljanak.:)
2010. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást mért ne működhetne????????

Ha nem akkor nem fog működni, de ezt má csak ti tudjátok, hogy biztosak vagytok-e abban, hogy a szerelmetek felkészült az összeköltözésre:) Sok Boldogságot!

17/L

2010. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

SZERETED ????

nem számít a korkülönbség!!! csak az h szeressed ^^

egy jótanács... én 18 vagyok de tutira nem örülnék annak, ha anyám új palija beleszólna a nevelésembe.

amúgy meg próba cseresznye :)

2010. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
van jövöje de csak akkor ha bemutatsz a lányának
2010. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom,most hogy így felteszed a kérdést magadba vagy nekünk,te valamiben nagyon bizonytalan vagy,vagy az érzéseidben.Szerintem akkor költözz vele össze ha ezt te igazán akarod,a szívedből.Amúgy normál esetben semmi gond azzal hogy ki hány éves,vagy hány gyereke van,de tisztázd vele azt a kérdést ami bizonytalanná tesz,vagy várj amíg kialakul és akarni fogod az összeköltözést.
2010. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen működhet, csak 10 év múlva ne cseréld le a párodat a mostohalányodra, az nem lenne annyira szerencsés...
2010. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:D:Dszakadok!Egyébként miért ne próbálhatnátok meg?Nincs ebben semmi kivetnivaló:)
2010. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég jól hangzik egy ilyen MILF-fel összejönni. Szerintem próbáljátok meg.
2010. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért ne működne?
2010. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, kitartás.
2010. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!