Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok számotokra mért vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra mért vonzóbb a rosszfiúk mint a jófiúk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert én meg rosszlány vagyok. A tipikus jófiú sablonokkal nem jövök ki, mert túl vad vagyok, a rosszfiú típus pedig inkább vevő az izgalmakra. És a rosszfiús külső is jobban bejön, mint egy nyálas-mama kedvence féle pasi. De persze szerencsére van átmenet, nem csak a két véglet létezik.
2011. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, én mind külsőségekben, mind személyiségileg a rosszfiú kategóriába tartozom, annak is tartom magam......eredménye, hogy rideg, érzéketlen, nagyképű parasztnak tartanak. Pedig egyáltalán nem vagyok az, általánosságban normálisnak, intelligensnek tartanak. Szóval ja, kicsit furcsa a helyzet, vagy nem tudják mégse annyira a lányok, hogy mit is akarnak, vagy ugyanúgy csak álmodoznak erről, hogy bejön a szobájába egy férfias férfiállat, aki elkapja, aztán szenvedélyesen szeretkezik vele egyet, mint ahogy a fiúk is szívesen elképzelik ezt egy playmate-kaliberű csajjal. De hosszútávra nem a rosszfiúkat akarják, ezt első kézből, személyes tapasztalat alapján mondom neked.
2011. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert a "rosszfiúság" férfias.

Egyébként a rosszfiúk vonzóbbak és kalandnak jók, viszont párnak már inkább nyugodtabb, megbízhatóbb partnert választanak a nők.

Én spec azt szeretem, ha tud a pasi rosszfiú is lenni, meg jófiú is. :)

2011. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nincs ilyen, hogy jó, meg rosszfiú, akik azt mondják, hogy ők jófiúk, többnyire antiszociálisak, nincs életük, és akinek van élete, azt lerosszfiúzzák. Ha te lány lennél kit választanál? Egy antiszoc búzát, vagy egy embert, akinek van élete?
2011. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!