Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a tartós magányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a tartós magányt túlélni, feldolgozni?

Figyelt kérdés
10 éve egyedül vagyok, pedig nem vagyok reménytelenül ronda, sem buta, mégsem kellek senkinek. Ha van itt sorstársam, te mit csinálsz?
2011. szept. 18. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15:00 nekem az nem pótcselekvés, hogy azt csinálom, amit szeretek. Ha őrlődnék mindennap azon, hogy miért van így meg úgy, na annak aztán teljesen nem lenne értelme. Próbálom hasznosat elütni az időt, már, ha tudom.
2011. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
hát először is legyen önbizalmad légy bátor az emberek nem fognak meg enni hidd el nekem de ha valami baj van a kapcsolat teremtésseddel akkor fordult egy szichologushoz
2011. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]

Animézz, van egy halom romantikus/drámai is, amit akarsz, és persze rajzolt lányok <3 :D

De most ugrottam bele a csajozásba, eddig egy csókom volt.

F18

2011. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!