Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tudna elfogadni egy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna elfogadni egy ennyire érzelmes lányt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon meglátszik, hogy még nem csókolóztam, nem volt még barátom és, hogy nem álltam le senkivel érzelmek nélkül. Elképzelem, hogy milyen jó lenne ha valaki szeretne, ölelgetne, csókolna, simogatna. De ha tényleg beleélem magam nem tudom. Túl korainak tűnik. Más lánynak egy csók semmiség én viszont elsírnám magam a boldogságtól annyira a mennyekben járnék, ha lenne kinek ennyire odaadni magam. Mondhatnám azt is, hogy nálam egy csók felér egy szeretkezéssel. Ki tudná elviselni, hogy ennyire érzékeny vagyok?


Nálam meg kéne várni amíg beleszeretek valakibe, nem lenne igazi ha hagynám amiket leírtam ha nem érzek semmit. Azt is erőltetnem kell, hogy valakinek a szemébe nézzek aki tetszik.


Szinte látom magam előtt a jelenetet amikor túl sokat fogdosna valaki, mondanám, hogy ne, erre megsértődik mert biztos azt hinné, hogy nem szeretem, otthagyna én meg bőghetnék összerogyva. :/


2011. szept. 19. 17:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
77%

HÁt én is elég érzelmes vagyok fiúként, de nem annyira, hogy akármikor elbőgjem magam, de megható tud lenni ha van kit megölelni, megcsókolni.


Még én sem éltem át semmi ilyet, de nagyon vágyom már egy normális, kedves barátnőre.


Lehet te vagy az? :)

2011. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Nagyon édesnek tűnsz, viszont annyira nagy szíved van és annyira lelkes vagy hogy ebben a világban nagyon sok fájdalom fog érni ha nem erősödsz meg picit lelkileg. Tartsd meg a személyiséged és ezt az ártatlanságod, de ne feledd el hogy NŐ vagy!már nem kislány... :)
2011. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Szerintem találni fogsz hozzád illő fiút csak nézz rá legalább ha tetszik:)Egyébként amit leírtál az nem érzékeny inkább gátlásos.


OFF:

imádom az ilyen "van még ilyen fiú" és "létezik olyan lány" kérdéseket... jelentkezzetek társkeresőre... Egyébként egy csók felér egy szeretkezéssel, mondja a lány aki még egyiket sem csinálta:)

2011. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
éééééééééééééééén :)
2011. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem hogy én egy ilyen lányt képzelek el. De sajnos ennek nem lenne jövője, mert én kamion sofőr leszek. Ki szeretne egy kamionsofőrt? Szerintem senki. 18F Azért szurkolok neked, mert vannak ilyen emberek, csak a mai világban már nehéz megtalálni!
2011. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jó dolog, ha egy lány ilyen, de csak ha mellé kedves és jószivű is:) Egyébként én fiú vagyok, nem is az a túlérzékeny fajta, és nekem meg az ölelés, odabújás számit nagyon sokat, ahhoz akit szeretek. Főleg olyankor, ha valami bajom van, rossz a kedvem...Akkor jobban esik, mint a csók meg a többi:) Ha van kedved, írj privátot, örülnék neki :) 21/f
2011. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
20:17 Írtam. :)
2011. szept. 22. 20:30
 38/40 anonim ***** válasza:

Tudod ha a lányok többségében csak tized annyi érzelem lenne mint benned...

Szerintem azért elég sok fiú örülne egy ilyen csajnak :)

Írj ha gondolod :)

2011. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Dagobert_bácsi. Miért ne szerethetne téged senki? Az is egy munka. Olyan lányt kell találni aki hűséges és ki tart melletted. Nem a munka számít. Szóval ne csüggedj én simán szeretnék egy kamion sofőrt is nem ez miatt ítélem meg.

Kérdező: Tényleg kicsit erősödj meg lelkileg, ne gyökereidben változz meg csak próbálj meg kicsit több önbizalmat meg bátorságot szerezni, tudom ezt könnyű mondani, de hidd el van több millió srác aki ezt szereti és ezért van oda én nem csak megb@szni akar. Csak sajnos itt bármelyik srác mondhat bármit. Ne interneten akarj ilyen embereket találni, mert itt sajnos nagyon minimális az esélye..De nekem például van egy olyan fiú ismerősöm akinél nagyobb szívű és rendesebb embert még nem láttam. Szóval vannak ilyen fiúk csak nehéz meg találni. Remélem segítettem.

2011. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
hát a leírás alapján elképzeltelek, és szívesen megismerkednék veled :) ha gondolod dobhatsz ide is e-mailt :) bár csak 19F
2011. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!