Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz = Párkapcsolat?

Figyelt kérdés
20F Vagyok. Sajnos eléggé rossz körülmények között élek és ezért a párkapcsolatok terén is eléggé rosszul állnak a dolgaim. Volt már barátnőm de az nem tartott sokáig, én miattam. A lány akivel jártam még kb. 5 évvel ezelőtt, nagyon szeretett (legalábbis azt mutatta és mondta). Mikor szakítottam vele akkor persze nem mondtam meg az igazságot, hogy mi miatt csak annyit hogy már elmúlt a szerelem. Persze ezt az ő érdekében tettem. Nagyon sajnáltam mert nagyon szerettem én is, de tudtam hogy ez így nem működhet tovább. Sokszor voltam nála fent, filmeztünk, még főzött is nekem amit nagyon értékeltem stb. Mikor néha hozzám mentünk, pl: valamiért felugrottam mindig a lépcsőházig engedtem be :(. Sajnos ahol lakok elég szegényes a körülmény. Eléggé szégyellem ezt a dolgot de nem tehetek róla, hogy ide születtem... Azóta nincs barátnőm sem és egyre bezárkózottabb lettem. Lehetett volna jó pár alkalom megismerkedni közelebbről pár lánnyal, de mindet visszautasítottam valamilyen formában. A haverok sem értik hogy mi van velem, mert senki sem tudja hogy mi a helyzet. Sose mondtam el senkinek aki kívülálló, mert valjuk be szégyen. Suliba utolsó éves vagyok és az ösztöndíjamat amit kapok anyáméknak adom haza, meg egy-két márkás cuccot veszek hogy legalább ne nézzenek csórónak... ápolt is vagyok amennyire csak lehet. Ahogy telik az idő egyre rosszabb, ráadásul nem is egy jelentkező lenne de tudom, hogy ha ez kiderülne hogy hogyan élek akkor inkább már bele se kezdek. Visszahúzódó is lettem a sok év alatt, önbizalom 0%. Nem nagyon járok sehova csak melózni, persze iskolával. Már úgy vagyok néha vele, hogy felesleges élni mert nincs sok értelme. Tapasztalatom nincs sem kapcsolati, sem szexualitás terén. Nem akarnék a barátnőmnek ilyen életet, éppen ezért sem kezdeményezek kapcsolatot mert tudom, hogy egy lánynak sem kellene ilyen szegény srác. Sajnos még az alapok sincsenek meg a lakás és maga az élet terén sem. Azt is tudom, hogy egy lány sem akar nyomorban élni még ha szereti is a barátját. Én a barátnőmnek mindent meg szeretnék adni ha már szeretem, márpedig még nekem sincs meg szinte semmim, akkor hogy adhatnák meg neki mindent.:( A barátnők előtt meg szégyellné magát hogy ilyen barátja van és én sem akarnám ilyen kellemetlen helyzetbe hozni. Még egy étterembe se tudnám elvinni mert nincs miből. Ha én lány lennék sem kellene ilyen srác, ezt nagyon jól tudom hogy hogyan működik. Szóval amíg nem fogok egyedül talpra állni mert más biztos nem segít, a rokonság hasonló helyzetben van, addig esélytelen az egész. Nem akarok én gazdag lenni csak egy normális életet szeretnék egy lánnyal és lassan már külön életet. de ahoz képest ott tartok ahol a part szakad. Hát tömören ennyi lenne. Bocsi ha túl hosszú voltam. Normális véleményeket kérek erről a szemléletről, esetleg más oldalról nézve ha ezt egyáltalán lehet.
2011. szept. 24. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Ha tagoltad volna a szöveget, akkor talán el is olvastam volna.
2011. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed téves. Nem a pénz, hanem az önbizalom hiánya miatt nincs barátnőd.


Az egy dolog, hogy hova születtél. De az már csak rajtad múlik, hogy hajlandó vagy-e keményen dolgozni, hogy előreléphess. Ha befejezed a sulit (de akár előtte is), te döntöd el, hogy ragaszkodsz a nyolc órás munkához, vagy annyit dolgozol, amennyit csak tudsz, hogy több pénzed legyen. Csak rajtad múlik, ezt sose felejtsd el.

2011. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, nem minden lány ilyen! Nem kell állandóan étterembe vinni egy lányt, elég egy-egy séta, vagy ilyesmi, hiszen az ingyen van. :) Szerintem ha igazán szeret, akkor nem az alapján fog megítélni, hogy milyenek az anyagi körülményeid. Ha pedig nem érti meg, akkor nem is érdemes belekezdeni egy ilyen kapcsolatba! Az én barátnőim többségét egyáltalán nem zavarja az ilyesmi, engem sem, szóval szerintem ne hagyd, hogy ez irányítsa az életedet! Biztosan fogsz találni valakit, aki neked való és elfogad úgy, ahogy vagy.
2011. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2011. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez így marhaság.

Most barátnőt akarsz, vagy egy kitartott luxusprostit???


A lakáskörülményeidről: egyetlen egy dologra nincs mentség, ha kosz van és kupi. Amíg tiszta a lakás, és rend van, semmi okod nincs szégyenkezni.

Ez NEM pénz kérdés.


Az étteremről, és az egyebekről: aki csak azért jár/nem jár veled, azt nem te érdekled, hanem a pénztárcád, és nem érdemes rá időt pazarolni.


A közös jövőről egy lánnyal: tanulsz, dolgozol, és jó körülményeket akarsz teremteni. Mi kell MÉG?

Közös jövőt azzal tervez az ember lánya, akiben van szorgalom, kitartás, felelősségérzet, és lehet rá számítani. Nem azzal, akinek a milliomos apuci a se.gge alá tol mindent, de önállóan egy zsömlére valót nem tudott még előteremteni.


Neked valóban csak önbizalom kéne.


A barátnőkről: szerintem tanulj meg szelektálni, hogy ki illik hozzád, és ki nem. Sok fiú ma kizárólag a pénzéhes buliribiket tekinti potenciális barátnőnek, már pedig egy ilyen tényleg nem fog veled szóba állni.



Gondolj arra, ha komolyra fordul a dolog, a csaj is dolgozik, te is, megoszlanak a költségek, együtt ki tudtok venni pl. egy albérletet. Ennek persze az is része, hogy a házimunka is feleződik, de ha nálad rend van, akkor nem fogsz később se elájulni, ha el kéne mosogatni.



Szedd össze magad, és kezdj valamit az életeddel, mondjuk legyenek céljaid, mert az nem életcél, hogy siránkozol, mert nincs pénzed nőre.

2011. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Igen, ez így van, a nőkhöz sok-sok pénz kell, még ha egy olyannal is jönnél össze, akinek nincsenek extra igényei, akkor is rengeteg pénzt, időt, energiát felemészt, hogy csak az alapokat biztosítsd. És akkor még el sincs halmozva a csaj, nem is érzi úgy, hogy a tenyereden hordoznád. Bizony, ezt az európainál őszintébb kultúrák már régen belátták, nincs ez a képmutatás, hogy "a nőknek csak a határozottság és a megnyerő szöveg kell", mert ez nem igaz. Kínában pl. kevés a nő, ezért az a férfi, aki nem keres kiemelkedően jól, az sose nősülhet meg. De ezt ott őszintén ki is mondják a nők, hogy ők nem mennek hozzá szegény férfihoz. A pénz a lényeg, hogy milyen életet tudsz biztosítani a nőnek. Senki nem akar szegényen élni, erre senki nem büszke, te sem, ahogy látom és ez a normális. Csak sok csóró férfi elhiszi azt a szöveget, hogy ha elég jó a szövege, megjelenése, önbizalma, akkor lesz nője.

Az európai nők még hazudnak maguknak, elhitetik még magukkal is, hogy ők nem a pénzre mennek, de ez nem igaz.

Az indiai, arab, kínai, vietnami, thai stb. nem keresztény kultúrákban nem ennyire képmutatóak, ott alap, hogy egy férfi pénzt gyűjt, dolgozik, mint egy állat és amikor fel tudja mutatni a vagyont, akkor kereshet feleséget. Aki szegény, az meg egyedül marad és ezt el is fogadja, nem bánkódik, mert tudja, hogy úgysem engedhetne meg magának egy barátnőt, feleséget. Nincs önámítás, hazugság, a barátnő, feleség, gyerekvállalás bizony a gazdagok kiváltsága.

2011. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sose mondtam el senkinek aki kívülálló, mert valjuk be szégyen."

De azért ide leírod? Névtelenül a tömegbe?! Miért? Mi tudunk bármit is tenni?


"Én a barátnőmnek mindent meg szeretnék adni ha már szeretem, márpedig még nekem sincs meg szinte semmim, akkor hogy adhatnák meg neki mindent.:("

Bibliában van, hogy egy szegény nő a perselybe dobott nagyon kevés pénzt, mire Jézus: "Látjátok, ő többet adott mint bárki, mert ő mindenét adta, a többiek a feleslegét"

2011. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

luxus prosti csak a gazdagok kiváltsága...normális nő nem

nekem volt "gazdag" barátom,aki az elején nagyon kedves volt,utána egyre bunkóbb lett,soha nem mentünk sehova-és itt nem éttermet,és luxus nyaralást értek,hanem pl strand,kirándulás,családi látogatás,séta a dunaparton ilyesmiket.

azt hitte hogy le van rendezve ha 3havonta hozzám vág valami ékszert,vagy új telefont,amúgy meg magasról tett rám.nem pénzzel kell szeretni.ezek a dolgok nem pótolják a pár "jelenlétét" egy kapcsolatban.

2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de a legtöbb ismerősömnek akiknek van párkapcsolata ott a lány tartja/tartotta el a párját amikor nem volt munkája.Kedés vagy szinte egyáltalán nem ismerek olyan párokat ahol a fiú tartotta volna el a lányt,mert ő nem dolgozott, 1-et kivéve,de ott a gyerek miatt van otthon a lány.Az én páromnak is voltak munkahelyi problémái és nálunk csak akkor volt balhé a pénzhiányból ha a fiú felesleges doglokra akrt költeni, amit persze én álltam. Én se vagyok gazdag és a környezetemben sincsenek gazdagok, csak hétköznapi emberek. A tapasztalatom, hogy a nők nem pénzre hanem gondoskodásra, szeretetre, tiszteletre vágynak és arra hogy ha ő ad,akkor azt ne használják ki. Amúgy egy kiránduláshoz, biciklizéshez, sétához nem kell pénz.Étterembe se kell meghívni, de godnolom te is eszel valamit, elég ha te főzöl és abból megkínálod...
2011. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
MINDEN nő fejét el lehet pénzzel csavarni. Ezt jegyezd meg. Én amit tennék a helyedben vagy rá mennék kicsit gyengébb külsejű csajokra, azoknak mindegy hol laksz, vagy kamuznék a jobb nöknek h miért nem mehetnek fel hozzád és menj hozzájuk :D
2011. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!