Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szóltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szóltok ha egy lány aki tetszik nektek más pasiról kérdez titeket, tanácsot kér vagy hasonló?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítek neki:S Ez van. Nem teszek neki kersztbe, mert tetszik nekem. Ez baj, hogy én tényleg ilyen rendes vagyok:S Viszont úgy fogom fel, hogy jobb is így, mert úgy sem én kellek neki. Lehet rosszul esne, de akkor is segítek neki.
2011. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elmondjuk a véleményünket, esetleg néha kicsit elferdítjük az igazságot, a mi javunkra, de ez se mindenkire vonatkozik, viszont elég szarul esik a dolog
2011. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a csajszi csak fel akar használni téged arra, hogy segíts összejönnie a sráccal. egyértelműen a "barát" kategóriában vagy, semmi esélyed nála!
2011. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát rosszul esne, és irtózatosan feleslegesnek érezném magam. De ha az illető srácról tudom, hogy rendes, akkor nem szidnám a lánynak sem, csak azért mert irigylem. Magyarul akár segítenék nekik összejönni, kivéve ha ultra bunkónak tartom a srácot.


16/f

2011. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első jól mondja én is ezt tenném ha kéri akkor segítek.:(
2011. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
engem felkúrna idegileg...:D szerencsére még nem volt ilyen
2011. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
én is jártam így:S tök jól elvoltam a csajjal dumálunk egyszer csak meg benyögi h ismerem-e xyz? és h jóba és h mi a véleményem róla? meg h szte ő bejönne-e neki? eljárnéke az érdekébe stb... persze én voltam olyan hülye és szerelmes h segítettem neki, de a haver az mondta h nem jönne össze a csajjal mert bír engem és h a csaj meg mekkora 1 tirpák
2011. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
hát az biztos hogy jó alaposan keresztbe tennék neki ott ahol csak tudok, azért annyira ne legyen szemét hogy olyanokról kérdezz, pedig ő is tudná hogy mi az ábra
2011. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha nem tudná? Meg pl azt se mondja meg hogy ki tetszik neki?
2011. ápr. 3. 07:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, cask nekem volt csajom, amikor beszélgettem egy csajjal, akivel vonzódunk egymáshoz. Ez a csajoknál úgy van, hogy ha te nem lépsz, ő se fog. Én annó elb*sztam vele, mert a bnőivel jöttem össze, és nem vele, mert máér a barát kategóriába soroltam magam nála, de mint kiderült kár volt. 1 próbát megér. Menjetek el buliba, kcisit legyen jó kedve(nem részeg) és kérdezd meg, hogy m itörténne, ha te megcsókolnád. én is ezt fogom csinálni, csak én kicsit máshogy :D
2011. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!