Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok 15 hónapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok 15 hónapot voltam együtt egy lánnyal. A héten szakított velem. Vissza akarom szerezni de kimerültem az ötletekből. Hogyan tehetném?

Figyelt kérdés
Már két hete nem volt rendben minden. El kezdett a régi barátnőivel lógni, bulizgatott és néha letagadta hogy hol van, mit csinál. Az elmúlt 3-4 hónapban nagyon elfoglalt voltam és szinte alig értem rá kivéve hétvégén. Ő azt állítja hogy ebben a 3-4 hónapos időszakba belefáradt hogy mindig Ő hívott és érdeklődött, holott tényleg nem volt semmi időm. Most már semmi elfoglaltságom nincs és kezdtem megint belelendülni ujra az egészbe. De a héten szakított velem de én ezt nem bírom ki! Hogyan csábíthatnám vissza? Adjatok tanácsot kérlek! (azt tudni kell hogy Ő nem hisz már ebben sajnos)
2009. ápr. 24. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi időd van és látod, hogy ő benne már elmúlt, akkor felejtsd el és keress mást!
2009. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ő az első szerelmem!

még mindig imádom :) :S

Nem bírom ki nélküle... persze lehet hogy ezt csak most érzem de akkor is... :( :)

2009. ápr. 24. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne erőszakosan nyomulj. Én csaj vok, volt egy srác akit visszautasitottam, és utána is csak nyomult, és nagyon idegesitő volt. sz.tem kezdj más csajokkal az orra előtt, tedd féltékennyé. Amikor a legnagyobb ellenségével lát téged smárolni, talán ráébred milyen kincset vesztett el, (Téged) és visszatér. Persze az is lehet h. az egész már veszett fejsze nyele és semmilyen próbálkozásnak nincs értelme... Ez esetben keress jobbat... (ha tudsz) :D
2009. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!