Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartjátok még az első nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartjátok még az első nagy szerelmetekkel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 15:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kedves 17:56-os! Akkor javaslom ismerkedj kicsit a pszichológiával. Tudhatnád h a férfiaknak ösztönös szinten (még az őskorból visszamaradva) fontosabb a barátság, mint a nőknek.
2011. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

mivan???


27/f vok.... azóta volt 4 b.nőm, és most jelenleg is van..de tartom vele a barátságot....

2011. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Az én első nagy szerelmem egy olyan fiúval volt akit sohasem láttam. épp ezért volt olyan erős. nem ismertem a külsejét sosem találkoztunk csakis a belsőjébe szerettem bele. 3 évig voltunk netes kapcsolatba napi 5-6 órákat beszéltünk ő volt a lelki társam és a szerelmem is. Aztán egyik napról a másikra különböző okok miatt lelépett. Sajnos azóta sem tartjuk a kapcsolatot, pedig én nagyon szeretném.
2011. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen, de csak kb. évente 1x beszélünk telefonon, találkozni max. 2-3 évente szoktunk. Úgyhogy nem túl szoros a kapcsolat, de ez bőven elég is.
2011. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

15-18 éves korom közt volt az első fiúm.

Aztán megcsalt, majd amikor kiderült, a másikat válaszotta, így utána 18 évig nem igazán beszéltünk, csak ha az utcán taliztunk, köszöntünk.

Aztán idén tavasszal jöttem rá, hogy az egész első kapcsolatom alapból meghatározta az életemre a pasikhoz való hozzáállásomat (egy picurkát kihasználom őket, és nem bízok senkiben, nehogy megbántson), és találkozni akartam vele.

Nyáron véletlen összefutottunk, majd teló szám csere után összehoztunk egy talit.

Nekem tök sokat jelentett, és azóta próbálom helyre rázni az életem. Ha szükség van a másikra, akkor megcsörögjük.

Kicsit sajnálom, hogy nem gondoltam hamarabb arra, hogy ő lehetne a barátom is...

2011. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem tartom sajna, mert ő nem akar tőlem semmit. Még barátságot sem. Pedig nem haraggal váltunk el, és életem nagy szerelme. De szerinte nincs nő- férfi között barátság. Én tartanám vele a kapcsolatot ha nem lenne ilyen makacs.:) Mindensetre, ennek ellenére is jó szívvel gondolok rá, és a lelkem egy darabkája az övé marad.:)
2011. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Igen, 1-2 kivétellel minden exemmel tartom a kapcsolatot. Azaz inkább Ők velem. Havonta, félévente, évente megkeresnek.(Karácsony, névnap, szülinap természetes) Akkor is, ha van barátnőjük. Én ennek nagyon örülök, mert valahol mégiscsak egymás életének része vagyunk, volt időszak, amikor megpróbáltuk egymást boldoggá tenni, szép időket töltöttünk együtt. És ami a legfontosabb, azt hiszem tanultunk egymástól, a személyiségem fejlődéséhez minden exem hozzájárult. Életen át emlékezni akarok Rájuk.


34/N

2011. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 glaslo1 ***** válasza:
Miért ne?--hiszen valaha szerettük egymást és az nem múlik nyomtalanul!--bizalmas barátsággá válik.
2011. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 glaslo1 ***** válasza:
--kimaradt--olyan rejtett női praktikákat titkokat oszt meg velem, amelyeket szerelmünk dühöngése során soha!--és ezeket a dolgokat bátorkodom kamatoztatni a jelenlegi szerelmemmel.---
2011. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Szerencsére rátaláltam és azóta tartjuk a kapcsolatot!Még gyerekek voltunk amikor egymásba szerettünk,szinte együtt nőttünk fel,Ő életem szerelme és szerintem az is marad!Sajnos 13 éves voltam amikor elköltöztünk egy másik országba,pár évig nehezen de működött a távkapcsolat,de mivel mindketten nagyon fiatalok voltunk másképp alakult az életünk,én férjhez mentem,született 2 gyerekem,neki pedig van egy tartós kapcsolata,a szívem mai napig fáj érte,de mindez titokban,ugyanis tudom,hogy már nem lehetünk egymásé,talán majd öregségünkre,vagy a következő életben.Vannak pillanatok amikor nagyon hiányzik,szeretnék vele lenni,de sajnos ezt már elszúrtam,ilyenkor sírok egyet és egy ideig megnyugszik a lelkem,de nem sokáig,már csak álmaimban lehetünk együtt de ez is nagyon jó érzés!A férjemet is szeretem,de nem tudnék még egy embert ennyire szeretni mint őt!
2011. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!