Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így mint én?

Figyelt kérdés
hétvégén semmi nincs, nem féltékenykedek. de mikor elkezdődnek a hétköznapok akkor teljesen meghülyülök... féltékenykedek... arra hogy egyik fiú szomszédjával jön haza mindig mert egyszerre végeznek iskolába általában én meg sosem akkor végzek mikor bnőm. és ilyenekre vagyok féltékeny... hogy vele többet van meg ilyen hülyeségeket mondok... meg msnen mikor "beszélünk", mert kb 10percenként ír egy szót akkor azt mondja azért nem mert nem szeret msnezni meg fáradt meg álmos stb... de pl barátnőjével meg csomót beszél... és ilyenkor mindig olyanra gondolok hogy nincs is kedve velem beszélni... mitől lehet ez?:S k**ra zavar
2011. szept. 21. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És most kiről beszélünk? Anyukádról?
2011. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Érzéketlen r*banc, szakíts vele.
2011. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tisztelettel megkérdezném:He?
2011. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"akkor végzek mikor bnőm. "

biztos anyámról...


második válaszoló: okosabban is lehet=)

2011. szept. 21. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert a "bnőm" valami létező szó?
2011. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jól van akkor gyengébbek kedvéért a BARÁTNŐMRŐL van szó:)
2011. szept. 21. 16:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok,teljesen megértelek és a barátnődet is megértem!Semmi oka féltékenykedned,én sem szeretek msn-ezni,ezt valaki vagy elfogadja,vagy nem.Túl személytelen.Haverokkal tök jó,de a barátnőmmel már nem tudok,mert nem tudom közben megölelni,ránézni és ez szar.Ne féltékenykedj,inkább kezeld lazábban és tegyél meg mindent,hogy többet lehess a barátnőddel.Minden gondod elillan!!
2011. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
-a
2011. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2.-kal, peszre én nem olyan durván fogalmaznák, de a lényege ez lenne...
2011. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*persze
2011. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!