Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sikerelmeny hianya parkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikerelmeny hianya parkapcsolatban vezethet ongyilkossaghoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 20:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is hülye az első válasz,én nem is értem,mire gondolhatott.
2011. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

akinél megvan a hajlam, azt bármi önygilkossághoz vezetheti..

de amúgy ha nem jó a kapcsolat, lépj ki belőle, lehet utána egy ideig még rosszabb, de tudnod kell, hogy majd jön valaki, aki kielégíti a sikervágyat, vagy ha nem akkor sem dől ösze a világ, mert szerencsére nem csak a szerelem létezik az életben.

2011. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, annyi, de annyi minden vezethet öngyilkossághoz... Az egész életfelfogás kérdése, ha meg tudod magyarázni magadnak, hogy miért KELL élned, akkor nem lesz gond!:)(Nekem például maga az élet ténye annyira lenyűgöző, az, hogy gondolkozom, hogy tudatom van, hogy valami mozog érez, egyáltalán ÉL, visszatart minden ilyesmitől, habár alapvetően optimista vagyok.) Találd meg az életed értelmét, ha ötleted sincs, akkor az, hogy boldog légy! És ne azt nézd, miért nem vagy az, hanem vagy változtass, vagy keresd az apró örömöket!

"Igazán megváltozni csak magáért tud az ember. Minden egyéb átmeneti.":)

2011. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

ahha nálam majdnem...

párom soha nem ad visszajelzést hogy jól érzi-e magát vagy velem... hát majdnem csúnyán végem lett...


ő megváltozott (kicsit...!) én erősebb lettem...

2011. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 napietus ***** válasza:
76%

el tudok képzelni olyan okot az öngyilkosságra, amit ha nem is helyeslem, de megértek. ilyen pl. a teljes anyagi csőd vagy egy halálos betegség, ami hosszú szenvedéssel jár.


de a kérdésben szereplő pont nem ilyen ok :)

2011. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

aki azt mondja h gyengeség/gyávaság az nem normális,

hihetetlen erő kell ahhoz h "össze szedd" magad és megtedd

és ezzel lezárd az eddigi életed


23F

2011. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

napietus.blog.hu szamara:

A te eleted mindig teljes siker otvozte es minden tervszeruen ment ? :)

2011. szept. 23. 06:16
 18/25 napietus ***** válasza:

természetesen nem :) minden nem sikerülhet. van, ami összejön, annak, örülni kell, ami nem, azon át kell lépni. ennyi csak az egész.


meg a sikerrel is vigyázni kll. van egy mondás is rá: "gyakran könnyebb a kudarc után talpraállni, mint a siker után továbblépni".

2011. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Fantasztikusan optimista vagy ! :)))))))))))))))
2011. szept. 23. 09:39
 20/25 napietus ***** válasza:
amilyen időket élünk, muszáj annak lenni valamennyire. de inkább a realitások biztos talaján állónak vallom magam. tudod, a pesszimizmus az ugyanúgy álomvilág, csak rémálom :)
2011. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!