Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt velem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

16 éves voltam mikor összejöttem egy sráccal. Több mint egy évet jártunk,de aztán szakítottam vele,mert már nem voltam vele boldog. Ő még szeretett,de elég normálisan fogadta a dolgot. Fél évig ezután nem volt senkim,mikor is összejöttem egy sráccal,akit már régebb óta ismertem,de nem volt köztünk semmi és nem is gondoltam h valaha is lesz. Egy ideig titkoltam az ex elött h van vkim,és mikor megtudta kiakadt. Olyanokat mondott h miért pont a barátjával kellett összejönnöm meg ilyenek... Pedig igaz h ismerték egymást,néha beszéltek is,de én nem nevezném őket barátoknak.

Emléxem aznap buli után a barátomnál aludtam. Reggel mikor hazamentem anyám mondta h hajnalba keresett a rendőrség,mert a Zoli(nevezzük így) öngyilkos lett,és kiugrotta hetedikről. Máté(az uj barátom) nagyon segítőkész volt,próbálta kideríteni h mi van vele,él e még,mik az esélyek.

Bennem egy világ omlott össze. tudtam h az én hibám volt. Mátéval is nagyn bunkó kezdtem lenni,mert nem akartam h szeressen. Ugy éreztem h nem érdemlem meg h szeressenek.

Az exem,.Zoli szerencsére felépült,és nem szenvedett semmilyen maradnadó sérülést,és mikor találkoztunk közölte h igen miattam csinálta. Ezt csak akkor mondta mikor véletlenül kettesben maradtunk,melötte mindenkinek azt onmdta h nem miattam,hanem mert tul sok olyan dolog össze jött neki... Jól éreztem h az én hibám volt,hiába mondta mindnek h nem az enyém,az enyém volt :( Egyre bunkóbb lettem,és ez a bunkóság azóta is tart. Máté azóta is velem van,ennek már 3 éve de már egyre nehezebben viseli a bunkózásomat. Én meg szeretem őt meg nem is. A 3 év alatt kegyetlen bunkó voltam. és ő hiába szeret még vhol(már érzem és ő is érzi ha megszokás is közre játszik a kapcsolatunkban) én nem tudom mit érzek. Néha ugy érzem szeretem,néha meg nem. De ha ugy érzem higen,ha em akkor is bunkó vagyok.

Én nem voltam ilyen. nem voltam mindig ilyen bunkó... és nem tetszik h ilyen lettem. nagyon ugy néz ki h Mátéval (lehetőleg közös megegyezésssel)szakítani fogunk,és én iszonyuan félek h mi lesz akkor ha megismerek vki mást,és vele is ilyen leszek... Meg mindenkivel. Máté iszonyú türelmes hozzám,és tudom h nem lesz mindenkinek ekkora türelme hozzám. Ezért is félek ettől az egész szakítás ötlettől. mi van ha nem lesz senki más aki elfogad? Viszont már nem akarom Mátét se tovább gyötörni,mert már eléggé szenved melletem h én 3 éve ilyne tapló vagyok vele. pedig nem is akarok...


2009. ápr. 25. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
ja,és most 20 éves vagyok
2009. ápr. 25. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez nagyon dúrva történet:/

szerintem (és persze nem bunkóságból)menj el psichológushoz és mondd el neki az öngyilkosságot és hogy milyen voltál azelőtt és azután milyen lettél és segít majd ebben biztos vagyok

2009. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nos. első körben azt kell elfogadni, hogy TE NEM VAGY FELELŐS az exed cselekedeteiért. önálló ember, ő saját maga döntött úgy, hogy kiugrik azon az ablakon. nem te lökted ki. ő ugrott. ez k..va nagy különbség. oké, szakitottál vele. és? még neked is lesz nem egy, nem kettő szakitásod, meg neki is. meg a mostani pasidnak is.


ha valaki bunkó módon szakit veled, akkor az illetőt le kell hordanod magadban, meg a barátaid előtt minden utolsó stricinek, és elfelejteni, nem pedig öngyilkosságot elkövetni. akármennyire is szar ezt olvasni, zoli azért ugrott ki az ablakon, mert (érzelmileg) egy GYENGE ember. nem birta elviselni. remélhetőleg megerősödik, de ez már nem a te gondod.


de nézzük a másik oldalról. ha azt mondja zoli, megint gyertek össze, különben megint megpróbálja, akkor mit csinálnál? vele maradnál szánalomból, meg azért, nehogy meghaljon? benne maradnál egy rossz kapcsolatban? ha van egy kis eszed, akkor nem.


szóval, amit tanácsolok: minden reggel, állj szembe a tükörrel, és hangosan mondd ki, hogy "nem vagyok felelős zoliért." csak ennyit. csináld ezt egy hónapon keresztül.


mátét illetően... szerintem most egy ideig nem kellene kapcsolatban lenned, amig rendbe nem jössz magaddal. ha úgy érzed, megint fel tudod vállalni, akkor jöjjetek össze megint, ha mindketten akarjátok.

2009. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia! Úgy látom elég rendesen el vagy keseredve! A legnagyobb baj az, hogy elhitted, hogy Te vagy a hibás azért, mert az ex barátod öngyilkosságot kísérelt meg. Nézd, nem ő az első fiú a világon aki szakított a barátnőjével és nem is az utolsó. Szóval ezért nem Te vagy a hibás, mert ő ennyire nem tudta elviselni, hogy már más fiúval jársz. Nem lett volna szabad ennyire magadra venni, és másokat büntetni a saját lelkiismeret furdalásod miatt!

Ebből nagyon nehéz lenne egyedül kimászni, a legjobb amit tehetsz, hogy pszichológus segítségét kéred, hogy ezt az önvádat ki tudd irtani magadból. Ez a Zoli gyerek elég gyenge személyiség lehet, ha az öngyilkosságot választotta, bele sem gondolt, mekkora bajt okozhat ezzel Neked és még további embernek akik általad kerülnek "büntetésre" emiatt.

Szóval, fel a fejjel, ne magadat vádold. Tényleg fordulj szakemberhez, és ne felejts el bocsánatot kérni azoktól az emberektől akikkel a Zoligyerek hülyesége miatt rosszul bántál.

Sok sikert, drukkolok!

2009. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Öntsd ki a lelked a mostani pasidnak!
2009. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!