Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy manapság a lányok a Discopatkányokra buknak?

Figyelt kérdés
Én 14éves vagyok.Az osztályom tele van jó csajjal de egyiknek se jövök be mert (Ac/Dc,Iron Maidenes)polókba járkálok,viszont azokra a vézna kis discos patkányokra midnenki bukik.Amikor én sokkal izmosabb(nem a legizmosabb)KEményebb vagyok mint a többiek.
2011. szept. 23. 21:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

22:16-os,

azért "mindig a rockerek kezdik", mert őket bosszantja, hogy kis köcsög akasztanivaló rózsaszín pólós hajvasalós metroszexuális kreténnek lenni menő. És hogy a gyengébbik nemet egy elb@szott mágnesként taszítja a zenei ízlésük.

Én a magam részéről intelligensebben gondolkodom, nem írom ki magamra, milyen zenét szeretek, nem úgy öltözködöm.

2011. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 Panda Péter ***** válasza:
még csak a huszas éveim elején járok :)
2011. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
De basszus. A politika közügy, mindenki érdeke, hogy jól működjön, és egy összetett komplex "témakör", amin ténylegesen emberek sorsa múlik. Ne említsétek már egy lapon azzal, hogy ti metallicát meg david guettát hallgattok.
2011. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Panda Péter ***** válasza:
not even close.
2011. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"azért "mindig a rockerek kezdik", mert őket bosszantja, hogy kis köcsög akasztanivaló rózsaszín pólós hajvasalós metroszexuális kreténnek lenni menő."


De basszus én meg azon akadok ki h ennyire általánosítotok. Én is ugyan-úgy utálom az ilyen diszkós vasalt hajú rózsaszínpólós agyonszolizott zsúrpubikat akik apuci pénzéből menősködnek a dizsiben. Ütném agyon mindet, a gagyi éneklős diszkózenéjükkel, amit köteles avgyok hallgatni, mert nincs egy normális szórakozóhely, ahol ne ez a fo.s menne. Most nálam tudod mi szól? Ez:


http://www.youtube.com/watch?v=tMt8iUD6ka8


Ez is elektronikus zene. Tudod h öltözködök? Borotvált fej, fekete póló, motoros bőrdzseki, farmer, fekete cipő. Közöm nincs az általad felsorolt gyökerekhez. Mégis kikkel azonosítanak folyton ha szóba kerül h elektronikus zene? Azokkal...

2011. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

"Panda Péter válasza:


még csak a huszas éveim elején járok :)"


Szintúgy! :D

2011. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ááá, kész. Hihetetlen alakok vagytok.
2011. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
58%
Már bocs, de maga a vita mindig ott kezdődik, hogy az egyik fél elkezdi ugatni, hogy "zajforrás a zenéd". Mind a két oldal erősen általánosít (és ebbe én is beletartozok mint rocker). a diszkópatkány mit gondol a rockról? hörgés, sátánizmus, láncfűrész felhangosítva, és még 1 kis hörgés. Mit gondol a rocker a disco patkányok zenéjéről? Tuc tuc tuc tuc, zzzzzzCCCCCCCCzzzzz tuc tuc tuc tuc.... És hiába próbáljátok meggyőzni a másikat, h "dehát ennek mondanivalója van mert stb stb stb."ugyse jutunk sehova. A nagyobb bandák mint MEtallica, AC/DC stb nem arról énekelnelnek h "pusztítsd el a világot ölj meg mindenkit"(mert a diszkó patkány ezt gondolja mert egyszer ezt látta valahol, hogy aki gitározott az iylet énekelt.)Legyünk őszinték a diszkó zene meg javarészt a szexről meg ezekről az "álombéli" 1-2 hónapos kapcsolatokról szólnak, ami a mai fiatalság alapfelfogásává vált. És igazából nálam nem is az veri ki a biztosítékot a Diszkó zenével kapcsolatban h szerintem iszonyat monoton, és én is zajnak tartom, hanem az, hogy egyszerűen a DJ-k nagyrésze MEGERŐSZAKOL egy hihetetlen jó számot és létrehoz belőle valami gagyi xart amire aztán lehet részegedni, meg baromkodni... (pl Ákos-Valami véget ér- rá lehet keresni youtube-on). És igazából a rockerek nagyrésze nem is az "elektronikus zenét" utálja, hanem ÁLTALÁNOSÍT, hogy ami elektronikus, az diszkópatkány, az homár zene, rózsaszín póló stb stb. Erre tökéletes ellenpélda a fentebb linkelt szám.
2011. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 cynic ***** válasza:
22:38 nyugi, nyilván nem gondoltam komolyan, amit írtam, csak egy kicsit fel akartam b.szni az agyad. ;D a Vibrasphere-t én is imádom, tegnap pont a Lungs of Life lemez ment hazafelé jövet a telómon, nagyon állat.
2011. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!